Команда РПЛ вимагає збільшити фінансування програм для лікування важкохворих вдвічі

Олег Ляшко та фракція  Радикальної партії  у Верховній Раді  вимагають від Володимира Гройсмана відставки Уляни Супрун та  суттєвого збільшення фінансування програм для  лікування важкохворих українців за кордоном. Зокрема, тих, які страждають від онкологічних захворювань. На цьому наголосив народний депутат України Андрій Лозовий.
«У Володі Скрипова лишилась дружина і двоє дітей… Йому було лише 45 – він міг ще довгого жити після операції і побачити, як його сини закінчують школу, одружуються і народжують своїх дітей. Але не побачить, бо тварюка Супрун і її підлеглі не спромоглися виділити 100 тисяч доларів на лікування за кордоном. Невже це така велика ціна за життя людини? Але санітарку з американським паспортом життя українців мало хвилює», – зазначив Андрій Лозовий.За словами  політика, українці не повинні помирати через те, що не мають можливості купити ліки чи оплатити дороговартісне лікування за кордоном.  Про це має подбати держава.  Фракція РПЛ  на чолі з Олегом Ляшком вимагає відновити державний контроль за цінами на ліки, припинити діяльність фармацевтичної мафії, яка наживається на здоров’ї українців.

«В Києві, під будівлею  Міністерства охорони здоров’я  місяць живуть онкохворі, щоб врятувати свої життя. В бюджеті цього року 390 мільйонів гривень на лікування важкохворих були використані до травня місяця. В проекті бюджету-2019 передбачена та сама сума. Її не достатньо, щоб рятувати життя українців. Тому команда Радикальної партії вимагає збільшити фінансування програми лікування важкохворих закордоном мінімум вдвічі»,- підкреслив Андрій Лозовий.
«Ми  в ультимативній формі вимагаємо відставки Уляни Супрун, адже становище в медичній галузі катастрофічне.  Та з повагою ставитись до співвітчизників і до їх непростих проблем. Супрун, Лінчевський і ко, чи хотіли б ви пережити те саме, що родина Володі та сотень інших важкохворих українців?»,- підсумував народний депутат.