Кравценюк Володимир Миколайович

Голова Волинської ТО РПЛ – Кравценюк Володимир Миколайович

kravtsenyuk@gmail.com

Сторінка Facebook

        7 запитань і відповідей про мене

1.Звідки я родом?

Народився на Львівщині, але батьки – з Волині. Батько з села Копачівка, мати – з Єлизаветина. Після смерті матері у віці 7 років переїхав на Волинь, у місто Рожище, де навчався спочатку в загальноосвітній школі, а потім переїхав і навчався у Маяківському інтернаті до 18-річного віку.

2. Яка у мене освіта?

Закінчив Київський національний лінгвістичний університет, де здобув кваліфікацію магістра філології та став викладачем німецької та англійської мов та зарубіжної літератури, після чого здобув іще одну вищу освіту та кваліфікацію магістра економіки. Пройшов лідерську програму Co-Serve International (Портленд, США). Пізніше захистив дисертацію в галузі політології та став кандидатом політичних наук. Вільно володію англійською, польською та німецькою мовами.

3. Який у мене бізнес?

Маю власну туристичну компанію, якою керую з 2011 року. Підприємство зареєстровано на Волині, одним із головних напрямків його діяльності є розвиток туристичної сфери області та України. Іншим важливим елементом є навчання нових менеджерів галузі. Через нашу навчальну програму пройшли більше ніж 800 людей з усіх куточків України. Я допоміг створити 12 нових туристичних компаній.

4. Чим я займаюся у вільний від роботи час?

Вже кілька років є активним учасником міжнародної благодійної організації Rotary International. Організовую зустрічі Бізнес-клубу для малих підприємців у Києві та беру участь в благодійних, волонтерських та екологічних акціях. Займаюся спортом – переважно сквошем. Серед книг надаю перевагу політико-філософським працям та історіям успіху видатних підприємців, політиків.

5. Яких політичних поглядів притримуюся?

Ми живемо в час, коли відповісти на всі запитання якоюсь однією ідеологією – нереально. Але якщо говорити про загальний принцип, то у будь-якої влади є лише два завдання. Перше: забезпечити умови, щоб усі люди могли безперешкодно займатися своєю справою, заробляти на власних талантах та уміннях. Друге: гуртувати людей для вирішення проблем, які приватна ініціатива подолати не може.

6. З якими партіями я співпрацював?

Я не був учасником жодних політичних партій чи проектів. Досі для моїх громадських ініціатив вистачало власних сил. Але нині я бачу: щоб зробити щось для рідної області, потрібно єднатися із тими, хто має схожі погляди.

7. Якими проблемами я займатимуся на політичному рівні?

Передовсім – створенням сприятливіших умов для малого бізнесу, зокрема зеленого туризму. Наш малий бізнес значною мірою обертається навколо туризму, і тому також надважливо потурбуватися про екологію та збереження культурної спадщини, створити робочі місця та посприяти самозайнятості,  щоб кожен мав роботу та гідну оплату власної праці, роблячи тим самим Волинь багатим та процвітаючим регіоном.


Біографія