Команду РПЛ на Ковельщині вдруге очолив Олександр Пасенковський

Команду РПЛ на Ковельщині вдруге очолив Олександр Пасенковський

Нещодавно в місті Ковель відбулась звітно-виборна конференція Ковельської районної організації Радикальної партії Олега Ляшка. В її роботі взяли  участь керівник  РПЛ на Волині Володимир Кравценюк, заступник керівника Віктор Прокопчук та делегати, які представляли сільські первинки Ковельщини.
Зі звітом про роботу організації виступив Олександр Пасенковський. Олександр Сергійович – депутат Ковельської райради від РПЛ, увесь цей час очолює Ковельський районний осередок і є одним з найдосвідченіших голів в команді Радикальної партії на Волині. Доповідач проаналізував здобутки осередку, зазначив, що чисельність членів РПЛ в Ковельському районі цього року відчутно зросла. Створено 54 дієві первинки в населених пунктах Ковельщини та значно покращено агітаційну роботу. Важливо, що найактивніше вони працюють в селах Старі Кошари, Облапи, Білашів, Кругель.Присутні на конференції делегати вже вдруге  обрали керівником  районного середку  Олександра Пасенковського, його заступником  – В’ячеслава Шворака та членів бюро.

«Щиро вітаю Олександра Пасенковського  з вдалим звітом за попередній період роботи та переобранням головою Ковельської районної організації РПЛ. Я радий, що люди вкотре довірили Вам лідерство – наснаги та перемог!»,- підкреслив Володимир Кравценюк.

Про добре організовану агітаційну роботу місцевих партійців в населених пунктах Ковельського району, акції та реалізовані вже добрі справи  говорив в своєму виступі заступник керівника РПЛ на Волині Віктор Прокопчук .«Наші ковельські колеги активно працюють зі  своїми сільськими прихильниками . Кілька днів тому встановили діалог з місцевими активістами села Доротище.  Тут є  головне  – згуртована команда, ядро якої не лише голова. Активними є депутати від нашої політичної сили В’ячеслав Шворак, Віктор Сидорчук та інші, які виходять на акції протидії контрабанді лісу та є меценатами місцевих проектів в галузі культури, спорту.  Так працюйте і надалі»,-  підсумував  Віктор Прокопчук .Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів