Команду у Володимир-Волинському поповнили два чемпіони України

Тренінговий центр Волині  продовжує новий етап навчань для партійців та активістів команди  Радикальної партії на Волині . Нещодавно   черговий  тренінг-семінар відбувся   для  володимирських колег.

В цьому навчальному заході взяли участь керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк, заступник керівника Віктор Прокопчук та молодий тренер команди  РПЛ на Волині Роксолана Артесюк.

«Злагодженою командою працюємо у Володимирі. Дуже задоволений, що міську організацію поповнила молодь. Зараз команда РПЛ у Володимир-Волинському на 80 % складається з молодих хлопців та дівчат. Команда вже  своїми добрими справами змусила говорити про себе містян. Хлопці вийшли з косами і почали наводити благоустрій у віддаленому мікрорайоні, про який комунальники і не згадують. До них долучилися місцеві жителі. Тепер тут прибрано та затишно. Такі гарні справи – це наш найкращий авторитет в міській громаді та найдієвіший спосіб комунікації», –  підкреслив  Володимир Кравценюк.

Гарні ідеї розвитку для осередку запропонував заступник керівника Віктор Прокопчук.

«Ви можете активно розвивати і спортивний напрямок, адже  серед вас – два відомі спортсмени.  Володимир  Омелянюк   –  двохразовий  чемпіон України з боксу та  Роман Горошкевич  –  чемпіон, майстер спорту з боротьби сумо. Залучайте хлопців, продумайте гарний проект розвитку спорту в місті. Найкраща мотивація для молоді –  це приклад. Думаю, наши чемпіони зможуть привернути багатьох на бік спорту та здорового способу життя», – порадив Віктор Прокопчук .

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *