Космічні комунальні тарифи українцям не по кишеням

Космічні комунальні тарифи українцям  не по кишеням

Повернути соціальну норму споживання газу та скасувати рішення, за яким 3 мільйони українців позбавлені права на отримання субсидій, вимагає  від уряду Олег Ляшко та його команда.  Про це розповів керівник РПЛ на Волині Володимир Кравценюк.«Квітневе рішення уряду, яким внесено зміни в програму надання житлово-комунальних субсидій, позбавило державної допомоги 3 мільйони  українців. Громадяни  не можуть оплачувати комуналку і заради субсидій змушені оформлювати фіктивні розлучення або виписувати рідних дітей з квартири», –  підкреслив голова обласної організації РПЛ.

Саме тому Лідер та команда Радикальної партії вимагають скасувати це урядове рішення та повернути соціальну норму на споживання  газу для опалення – 5 кубометрів на 1 квадратний метр площі замість теперішніх 4,5 кубометрів. Також відправити у відставку керівників державної компанії НАК Нафтогаз Андрія Коболєва та Юрія Вітренка, які вже вивели на свої закордонні рахунки 45 млн. доларів премії, яку самі ж собі і призначили.«Космічні комунальні тарифи українцям не по кишені. Маємо випадки, коли 80-річні бабуся і дідусь, проживши все життя у шлюбі, змушені були розлучитися, аби не втратити субсидію, бо влада вважає, що двох пенсій достатньо на оплату комуналки. А ще ж потрібно купувати ліки і платити за проїзд – цього ніхто з чиновників чомусь не порахував. Як людина зведе кінці з кінцями, якщо Уряд планує в черговий раз підвищити ціни на газ на 25%, а мінімальну зарплату тільки на 16% ?», – зауважив Володимир Кравценюк.

«Від імені мільйонів людей Олег Ляшко вимагає припинити латати дірки в бюджеті за їх же рахунок. Відновити право на нарахування субсидій тим, хто їх потребує та поновити соціальну норму споживання газу. Чому волинські пенсіонери з копійчаними пенсіями повинні оплачувати непосильні тарифи за газ? Має бути справедливість в питаннях ціноутворення», – переконаний  керівник РПЛ на Волині .

Володимир Кравценюк зазначив, що в цей самий час державна компанія НАК Нафтогаз грабує власний народ, бо отримує за рахунок тарифів на газ космічні прибутки – лише за минулий рік 43 млрд. грн. А потім її голова Андрій Коболєв та комерційний директор Юрій Вітренко призначають собі премії у 45 млн. доларів. Нещодавно ЗМІ повідомили, що ці гроші вони вже вивели на свої закордонні рахунки: Коболєв – у США, а Вітренко – у Ліхтенштейні. “Вони залізли до кишені кожного українця, але ані президент, ані НАБУ нічого не роблять. Потрібно покласти цьому край”, – підсумував керівник РПЛ на Волині.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів