Ковельська команда РПЛ готова до вирішення проблем громади

29 травня 2018 року в місті Ковель  відбулось офіційне відкриття громадської приймальні Ковельської міської та районної парторганізацій Радикальної партії  для роботи з людьми. Працюватиме приймальня  на громадських засадах, головне завдання партійців – налагодити  повноцінний діалог з жителями міста Ковеля та населених пунктів Ковельського району. В урочистій церемонії  її відкриття взяли участь голова Ковельської міської парторганізації РПЛ Олександр Місяць, керівник фракції РПЛ в Ковельській районній раді В’ячеслав Шворак, депутат Ковельської міської ради Наталя Долінко, депутат Зеленської сільської ради Ковельського району Олександр Борисюк, члени партії та активісти.

«Вітання славетному місту Ковелю та Ковельському району – у вас також вже працює приймальня Радикальної партії. Ковельчан запрошуємо до нас з власними ідеями, проектами, проблемами чи – навпаки, якщо хочете поділитись якоюсь гарною новиною. Тут вам завжди раді! Дієві комунікації з громадянами, швидке реагування  на наболілі проблеми, агітаційна робота – саме на цьому формується довіра до нашої політичної сили. А значить організаційно зміцнюється наша команда. Хочу ще відзначити, що наша Ковельська парторганізація активно працює з людьми, постійно інформує їх про роботу Радикальної партії на Волині. Реалізує в своєму місті та районі гарні справи, залучаючи нових активістів. То ж бажаю однопартійцям нових успіхів!», – підкреслив керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк.

«Дуже радий, що в нашу громадську приймальню йдуть відвідувачі. За допомогою, порадами та консультаціями.  Разом з однопартійцями будемо їх вирішувати. Ми маємо ще одну важливу мету – разом з  місцевими прихильниками партії спільно працювати для добробуту нашого міста та району, для загального добробуту держави», – підсумував проведений захід голова  Ковельської міської організації  Радикальної партії Олександр Місяць.

Партійний офіс Радикальної партії Олега Ляшка  розташований за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності, 94, 2 поверх.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *