Хто піклуватиметься про Камінь-Каширський?

Хто піклуватиметься про Камінь-Каширський?

Поліські мешканці, місцеві селяни, залишивши свої нескінченні турботи, прийшли на зустріч з керівником Радикальної партії на Волині Володимиром Кравценюком та представником команди РПЛ Ігорем Криворучком, яка відбулась в райцентрі  Камінь-Каширський.

На презедентських виборах  цей поліський  район показав найвищий результат за Олега Ляшка. Волонтери та прихильники нашої політичної сили  готові до боротьби і на цих виборах.

Володимир Кравценюк розповів  учасникам зустрічі про реальні здобутки команди Радикальної партії на Волині та фракції РПЛ в парламенті на чолі з Олегом Ляшком. Як  правило, це мільйонні субвенції на потреби  сільських медичних чи освітніх закладів, які вже використовуються.  В Ковелі, для прикладу, за ці гроші реконструювали Ковельську лікарню,  відремонтували хірургічне та травматологічне відділення,куди і жителі району звертаються.  Це – конкретна турбота про людей.

«Камінь-Каширський район за Ляшка! Глибинка Полісся. Болота, густі ліси і мереживо річок. Чарівний край, а проблеми в людей, як і всюди – хочуть гідного життя і справедливості. На президентських виборах тут активно підтримали  народного президента .І зараз команда готова до бою. За Ляшка, за справедливість, за правду!»,- зазначив  Володимир Кравценюк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів