Лауреат Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року- 2018» – перший відвідувач партійного офісу РПЛ в Локачах

Офіс Локачинської районної парторганізації Радикальної партії Олега Ляшка  вже працює й налагоджує активні комунікації з місцевими жителями. Першим відвідувачем громадської приймальні став житель райцентру Локачі, лауреат  Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року- 2018»  Віктор Никитюк. Він не лише поспілкувався з керівником Локачинського партосередку РПЛ Михайлом Українцем, але й мав можливість ознайомитись з роботою команди Радикальної партії на Волині, переглянувши публікації в газеті «Слово Ляшка. Волинь». Більше того, Віктор Никитюк прийняв рішення вступити до лав Радикальної партії  і, тут же, в громадській приймальні написав заяву на вступ у партію. То ж Локачинський партосередок активно розбудовується, поповнюючись  новими та відповідальними партійцями.

«Вчитель року – 2018 з райцентру Локачі Віктор Никитюк  – перший відвідувач нашого нового офісу.  І новий  представник  нашої команди. Гарний початок роботи районної парторганізації, яку очолює наш досвідчений колега Михайло Українець. Люди з радістю заходять і вступають в нашу партію, а також будують плани майбутньої  роботи та активностей. Попереду у нас нові вибори до Локачинської ОТГ. Тому потрібні відповідальні однопартійці, які  відстоюватимуть інтереси своїх земляків в цій самоврядній громаді. За словами Лідера нашої партії Олега Ляшка,децентралізація – реформа  для людей, а не для чиновників»,- підкреслив керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк.

«До громадської приймальні нашого партійного офісу зараз активно йдуть жителі міста Локачі та навколишніх сіл. Отримують партійну газету, листівки. Люди підтримують ті важливі соціальні законопроекти, які вибиває у влади Олег Ляшко, перетворюючи в реальність  лозунг Радикальної партії : «Українцям – роботу і гідне життя»,- підсумував голова Локачинського партосередку РПЛ Михайло Українець.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *