Легалізація вогнепальної зброї: так чи ні? Як ви ставитеся? (відео)

Легалізація вогнепальної зброї: так чи ні? Як ви ставитеся? (відео)

Ринок зброї – гучне та гостре питання. Одні кардинально – за, інші – категорично проти. Історично так склалося, що українці завжди мали доступ до зброї. Та чи потрібна зараз легалізація зброї та вільний доступ до неї для громадян України? Чи готова держава до такого рішучого кроку?  Цю проблематику порушив політолог Микола Давидюк.

Зброя  наших пращурів, мешканців Київської Русі – мечі, щити та шоломи.

За часів козаччини шабля була предметом мужності і гордості кожного українця. Саме вона приходила на допомогу козакам, коли на Україну нападали вороги. Наявність зброї була продиктована великими і частими війнами.

“В радянські часи монополію на силу отримала держава. За наказом  тогочасного керівництва після закінчення Другої світової війни зброю масово почали вилучати. В незалежній Україні актуальності питання вільного доступу до  зброї набрало  в 2014 році, коли розпочались військові дії в Криму. На захист держави стали не пузаті генерали, а наші співвітчизники – добровольці. Вони купували зброю на чорному ринку за власні кошти,  і йшли воювати з ворогом” – розказав Микола Давидюк.

Зараз з’являється все більше людей, які говорять  про легалізацію оринку зброї в нашій країні. Аргументи важливі – захист власної безпеки, проблеми обороноздатності країни.

Своїми міркуваннями поділився керівник РПЛ на Волині Володимир Кравцеюк: “Мені здається, що легалізація зброї в США з’явилась разом з другою поправкою якраз на випадок, якщо влада (а їй дозволено володіння зброєю та формування озброєних груп – армії та поліції) вирішить діяти проти народу (в якого без такої легалізації не буде шансу протистояти владі). Тому наявність зброї в народу може бути стримуючим фактором не тільки від злочинності (є статистика, що в штатах з легалізованою зброєю менше пограбувань, наприклад), але і для влади і тиранії”.

А ви за чи проти?

Раніше ми писали, як Олег Ляшко пропонує план подолання епохи жадібності та бідності.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів