Ляшко-Гройсману: Подачки в 500 гривень не влаштовують українців!

Ляшко-Гройсману: Подачки в 500 гривень не влаштовують українців!

Негайно підвищити мінімальну зарплату до 5000 гривень. З такою вимогою лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко публічно звернувся до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана під час розгляду змін до бюджету.
«В проекті змін до бюджету, який ви подали в парламент, є збільшення видатків на оборону, безпеку, медичну галузь та ціла низка важливих напрямків, але там немає ключового – збільшення зарплат та пенсій для українців. Як ви збираєтесь долати бідність та витягувати Україну із статусу сировинного придатку, коли ви хочете вивозити необроблений ліс, продавати українську землю, скасувати мораторій на вивіз металобрухту? Коли ви нарешті почнете проводити політику, яка дасть українцям гроші?», – спитав у голови уряду політик.Народний депутат переконаний, аби подолати бідність в країні, потрібно радикально підвищувати зарплати та пенсії.
«Мінімальна зарплата має бути 5000 гривень. Подачки в 500 гривень, які ви плануєте дати в наступному році, не влаштовують ні мене, ні українців. Також ми вимагаємо негайно підвищити пенсії. Гроші на це є. Завдяки збільшенню вдвічі мінімальної зарплати з нового року у нас перевиконання доходів до Пенсійного фонду, як мінімум, на 11 мільярдів гривень. Давайте перераховувати та осучаснювати пенсії. Досить побиратися по всьому світу!», – наголосив Ляшко.

Прес-служба Волинської ТО РПЛ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів