Олег Ляшко: Моя мета в Новому році – відновити справедливість і порядок!

Напередодні зимових свят ми всі чекаємо на диво, незалежно від того, скільки нам років – 46, як мені, 16, як моїй донці, чи 95, як старенькому дідусю в хоспісі, якого я нещодавно відвідав. Інколи диво – це звичайна увага і турбота, на яку вже не чекали. Добре слово для стареньких не підніме пенсію, але зігріє навіть при холодних батареях.Рік, що минає, для багатьох українців не приніс бажаних змін на краще та посіяв у серці смуток. Хтось не дочекався батька з фронту. Хтось забув, як виглядають батьки, бо вони поїхали на заробітки за кордон і назад не збираються повертатися через відсутність роботи з гідною зарплатою в Україні. А декого батьки покинули в дитбудинку, бо не знають, як прогодувати. Пенсіонерів поставили перед вибором: купити ліки, поїсти чи погрітися. Бо на таблетки, хліб з маслом та комуналку пенсії навіть з надбавками не вистачає. Людей душать захмарними тарифами, цінами, низькими доходами та найбільше – несправедливістю і байдужістю.

Коли в країні не поважають людей праці, не дбають про ветеранів та пенсіонерів – ця країна не має майбутнього. Фундамент, на якому повинна стояти Україна – це повага і справедливість.

Моя мета у новому році – відновити справедливість і повернути повагу до людей. Перше, що я зроблю, коли стану Президентом – перегляну бюджет, підніму зарплати лікарям, вчителям, вихователям, механізаторам, дояркам, шахтарям. Саме вони, а не судді, депутати чи прокурори, мають бути найважливішими людьми в державі та жити в ній достойно. Я скасую рішення уряду про підвищення ціни на газ і знижу її, щоб зробити тарифи чесними. При мені ліки будуть дійсно доступними, медогляди – безкоштовними, харчування в школах – за рахунок бюджету. Кожна дитина, навіть з малозабезпеченої родини, матиме змогу отримати професію, яка годуватиме її в житті. Кожна людина зможе знайти правду в суді. Я скорочу кількість депутатів і міністрів вдвічі, щоб припинити бардак у владі. Я відновлю контроль, відповідальність та порядок в усіх сферах життя. І головне – я поверну землю тим, хто її обробляє. Я забороню продаж землі іноземцям і навічно закріплю її за фермерами. Коли ми торгуватимемо не землею, а продукцією, українці купатимуться, як вареники в маслі і нам ніякі закордонні кредити не будуть потрібні. Я перетворю країну з великої свалки на велику стройку, щоб все будувалося, а не розвалювалося.

Бажаю всім у Новому році миру, злагоди, добробуту та достатку. Хай Господь береже ваші родини.

Ваш Олег Ляшко