Ляшко-сиротам: Вірте в свої сили і ви всього доб’єтесь! (ВІДЕО)

Ляшко-сиротам: Вірте в свої сили і ви всього доб’єтесь! (ВІДЕО)

Радикальна партія Олега Ляшка підтримала закон про відпустку для усиновлювачів. Але реальне вирішення проблеми соціального сирітства – це подолання бідності. Щоб люди не їхали шукати кращої долі закордон, а отримували достойну зарплату в Україні і кожного дня бачили своїх дітей.Наданням відпустки відпустки для усиновлювачів неможливо вирішити проблему соціального сирітства. Це явище можна ліквідувати, тільки подолавши бідність, переконаний Олег Ляшко. Лідер Радикальної партії підкреслив, що в країні стає все більше сиріт при живих батьках – українці віддають дітей в інтернати, бо не мають, за що їх годувати. «Я нещодавно був на Львівщині, у Буську, в одному дитячому будинку. Там 40 дітей. 37 з них – сироти при живих батьках. Батьки віддали своїх дітей в цей заклад, бо там їх за рахунок держави 5 разів на день годують. Натомість, більшість батьків в Україні не можуть навіть двічі на день своїх дітей нагодувати. У них за обід вважається стакан чаю з булочкою. Тому вирішення проблеми сирітства – це не просто внесення дрібних змін до законів, а подолання бідності. Щоб українці не здавали дітей в інтернати, бо заплатили останні гроші за комуналку і в них немає коштів на їжу», – зазначив Ляшко.

Політик й сам змалечку виховувався в інтернатах, тому не з чуток знає, що найкраще дитинство – поряд із батьками. «5 років я виховувався в Прилуцькому дитячому будинку. Потім з 1 по 11 клас – в школах-інтернатах. У мене було три інтернати. Ніхто не вірив, що дитина з дитбудинку та інтернатів може чогось добитися без папи-мами прокурора, професора чи генерала. А я на власному життєвому прикладі показав, що неможливе може стати можливим, коли ти віриш в свої сили, ставиш мету, навчаєшся і пашеш. Я хочу всім дітям-сиротам в Україні сказати, щоб вірили у власні сили, як я. Тоді обов’язково всього доб’єтесь у житті. А я дам можливість кожній дитині в країні себе реалізувати», – звернувся до дітей-сиріт лідер РПЛ.

Не з чуток про життя в інтернаті знає і керівник РПЛ на Волині Володимир Кравценюк. Адже він сам є вихованцем такого закладу. Нещодавно, напередодні новорічних свят, відвідав свій інтернат і розповів, чим відрізняються інтернатівські діти від тих, які ростуть в родинах.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів