Любешівський район багатий діточками

Любешівський район багатий діточками

Керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк, його заступник  Віктор Прокопчук, представник команди РПЛ Ігор Криворучко провели  робочу зустріч з партійцями та активістами Радикальної партії Олега Ляшка в Любешівському районі. Вона відбулась в райцентрі Любешів.

Володимир Миколайович  проінформував  про роботу команди РПЛ на Волині, до якої активно долучались і місцеві партійці.  Волиняни  знають, що представники команди РПЛ в області зустрінуть, вислухають, допоможуть. Тому тут є високим рейтинг Радикальної партії та її Лідера Олега Ляшка.

«Любешівський район за Ляшка!В цьому районі, як ніде знають, що діти – це щастя і радість. Та й разом з тим – тривоги і клопоти. Район славиться багатодітними родинами, де 3 дитини – це норма. Є по 5, 10, навіть – 14 дітей в одній родині. Радикальна партія відстоює гідне життя для всіх українських родин. Щоб молодь не боялася народжувати і виховувати дітей. За майбутнє для дітей, за Олега Ляшка!»,-  наголосив керівник РПЛ на Волині Володимир Кравценюк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів