Локачинську організацію РПЛ знову очолив Михайло Українець

Локачинську організацію РПЛ знову очолив Михайло Українець

Минулої неділі в райцентрі Локачі відбулась звітно-виборна конференція Локачинської районної організації Радикальної партії Олега Ляшка. В її роботі взяли  участь  керівник РПЛ на Волині Володимир Кравценюк, заступник керівника Віктор Прокопчук та делегати, які представляли  первинки цього району.
Зі звітом про роботу організації перед однопартійцями виступив Михайло Українець. З 2012 року він очолює  Локачинский осередок і є одним з найдосвідченіших партійців команди Радикальної партії на Волині. Доповідач навів аналітику: порівняно з минулим роком кількість членів РПЛ в Локачинському районі зросла втричі. Створено 55 дієвих первинок в райцентрі Локачі та населених пунктах району та значно покращено агітаційну роботу. Важливо,що потужні первинки працюють не тільки в селищі Локачі,але й в селах Затурці, Війниця, Привітне та інших.

Присутні на конференції делегати знову  обрали головою Локачинської районної парторганізації Михайла  Українця, також – нового заступника, ним стала депутат Локачинської райради від РПЛ Світлана Комар та членів бюро.«Вітаю з переобранням голову Локачинської районної організації РПЛ Михайла Українця. Вчетверте  наш колега став керівником осередку, член партії з 2011 року. Досвід роботи з людьми, особистий авторитет, виваженість і переконання – все це набуто в повсякденні.  Своєю роботою ви підтвердили довіру людей, які довірили вам керувати організацією і надалі! Успіхів та гарних проектів»,- підкреслив   Володимир Кравценюк.

Про добре організовану роботу громадської приймальні РПЛ в райценрі, а також  співпрацю  з місцевими жителями, тут незабаром відбудуться вибори до нової Війницької ОТГ,  говорив в своєму виступі заступник керівника РПЛ на Волині Віктор Прокопчук .

«Організація поповнюється  активним прихильниками партії і готується до нової виборчої компанії ще в одній сільській ОТГ- Війницькій.  Тут працюють потужні кандидати, які, переконаний, стануть новими депутатами в цій сільській громаді від нашої політичної сили. Є і задуми в керівника щодо реалізації низки  добрих справ, партійці їх підтримують. Так тримати»,-  підсумував  Віктор Прокопчук .Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів