Лозовий: Нас не зламати!

Лозовий: Нас не зламати!

Андрій Лозовий з трибуни Верховної Ради заявив, що подання на нього внесли за вказівкою Президента Порошенка.


“Я вирішив внести зміни до своєї декларації і задекларувати унікальну колекцію подань ГПУ на притягнення мене до відповідальності. Одне було за часів Шокіна, тепер друге. Думаю, усім очевидно, що це помста влади нашій команді за політичну позицію”, – наголосив заступник лідера Радикальної партії.

Політик зазначив, що фракція Радикальної партії не підтримує медичну, пенсійну та земельну реформи уряду, тому влада тисне на них.
“Вчора на зустрічі із Крістін Лагард Порошенко обіцяв їй назбирати голоси за антинародні реформи, проти яких рішуче виступає РПЛ. Таким чином Порошенко намагається змусити нас переступити через свої моральні принципи і підтримати реформи. Ніякий тиск не змусить нас відступитися і підтримати знищення медицини, підняття пенсійного віку і продаж землі”, – підкреслив Лозовий.

Народний депутат зазначив, що має місце і особиста помста Генерального прокурора.


“Ми не голосували ні за закон, який дозволяє бути генпрокурором без освіти, ні за призначення Луценка, ні за драконівські зміни до КПК, якими надали тиранічні повноваження ГПУ. Наша фракція повним складом підписалася за відставку Луценка. Троянський кінь Порошенка має піти!”, – підсумував Андрій Лозовий.

Прес-служба Волинської ТО РПЛ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів