Лучан та гостей Волині запрошують на фестиваль «Волинська княжна» в замок Любарта

Лучан та гостей Волині запрошують на фестиваль «Волинська княжна» в замок Любарта

Середньовічна романтика та танці, стрільба з лука, ярмарок майстрів, ярмарок Хенд-мейд виробів, колоритна фудзона з дегустацією унікальних Волинських страв, пленер художників, фотозони та локації для відпочинку дітей. Це ще не  весь перелік цікавинок,  які  пропонують жителям Луцька та гостям Волині організатори нового фестивалю «Волинська княжна», який відбудеться 26 травня в Луцькому замку. Захід тематично пов’язаний  із Луцьким з’їздом європейських монархів 1429 року.

Свято розпочнеться о 10.30 на Театральному майдані. З 11.00 до 12.00 відбудеться урочиста хода учасниць конкурсу «Волинська княжна» з Театрального майдану до Луцького Замку.
Окрім змагання конкурсанток, на гостей свята буде чекати мистецьке театралізоване дійство «На гостину до Вітовта», танець Княжних і Фей та багато цікавих сюрпризів.
Також в програмі показ нової колекції одягу бренду «Едельвіка», майстер-клас зі середньовічних танців від дуету «Елеганс» (клуб середньовічного бою «Айна Бера Луцьк»), показ колекції «Княжна Волині», виготовленої учнями Луцького центру професійно-технічної освіти.


Кожен із гостей фестивалю знайде собі розвагу на святі. До прикладу, заплановано пленер «Середньовіччя», художниць Іванни Дацюк та Олени Звягинцевої, майстер-клас «Лялька-мотанка».
Хлопці та чоловіки зможуть відчути себе справжніми лицарями, адже на них будуть чекати стрільба з лука і арбалету, фехтування (спорт-меч), княжі ігри та забави.

Організатори фестивалю рекомендують гостям також приходити в цікавих середньовічних образах, адже для гостей спонсори також підготували подарунки.

Весна – час гарних заходів. Нещодавно пройшов фестиваль безпритульних тварин “Мокрі носики”, де 11 песиків відразу знайшли собі господарів.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів