«Lutsk Fashion Weekend»: фестиваль для луцьких модників та модниць

«Lutsk Fashion Weekend»: фестиваль для луцьких модників та модниць

В  суботу, 8 червня, модне та стильне життя вируватиме в Meat&Green – одному з найкращих ресторанів міста з затишною атмосферою та чудовою літньою терасою, де і відбудуться модні покази в рамках Lutsk Fashion Weekend.

В програмі модного вечора покази та презентації від Катерини Кароль (м.Львів), молодіжної колекції «Зона комфорту» від Луцького центру ПТО під керівництвом Юлії Федосеєвої, дизайн-студії «Omlet», ТМ «Сварга». Магазин «Soprano» презентує італійське взуття та український бренд одягу Kriza, свої колекції купальників презентують Shato Homewear, а вишитий одяг – Оксана Оксютюк.

Під час вечірки гостей дивуватимуть і незвичними показами, а саме, презентують «Модні кольори літа 2019» за участі жінок проекту «Краса без меж», «Моя ідеальна літня сукня/look» за участі Галини КовальчукKart Nate (Львів), Юлії ФедосеєваНаталії МосійчукShulyk designeМіли Довгаль та інших.

Окрім модних показів на гостей чекатимуть новинки від ресторану Meat and Green, а також презентації від Wellness Club Energy, G-Zone, Domum Group.

Кульмінацією фантастичного вечора стане живий концерт неймовірної та чуттєвої Sonya Kay, пісні якої доторкнуться до самого серця: не пропустіть, щоб не шкодувати!

Найактивніші гості зможуть виграти призи від партнерів та організаторів свята – Noble Boutique Hotel, VODA club, Bukovel Буковель, Grace Model House та інших.

 Український костюм, який гідний Президента.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів