Луцьк – місто, де прописався фестиваль повітряних куль

Луцьк – місто, де прописався фестиваль повітряних куль

Вже вдруге  фестиваль повітряних куль «Аеросфера»  відбудеться в обласному центрі Волині 1- 2 червня цього року.

Цього року фестиваль повітряних куль «Аеросфера»   проводитиметься не на Театральному майдані в центрі, як було раніше,  а – на іподромі у центральному парку міста. Там більше місця, комфортніше і просторніше, як для гостей фестивалю, які прибудуть з великими повітряними кулями, так і для городян, які прийдуть сюди з дітлахами. Буде місце і для музичної сцени, на якій виступатимуть молодіжні гурти з якісною музикою.

В департаменті  сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради повідомили, що на дійство прибуде  десять власників повітряних куль, зокрема, будуть  і гості з Німеччини. На фестивалі також будуть дві-три кулі з нестандартними формами. Наразі анонсували кулю у вигляді голови сови, щодо іншої – поки тримають це в секреті.

Гості заходу протягом часу проведення матимуть змогу спілкуватися з пілотами.

Важливо, що минулого року лучани та гості міста вперше мали можливість стати  учасниками цього захоплюючого дійства. Спостерігати за неймовірною красою гігантських повітряних куль і навіть політати на них.  Цього року фестиваль повітряних куль знову обіцяє його учасникам нові емоції та враження.

Важливо, що 9 травня в місті Києві відбулась акція «Український безсмертний полк»Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів