Луцький районний осередок РПЛ шукає керівників первинок серед ініціативних мешканців району

Керівник Луцької районної організації Радикальної партії Олега Ляшка Олександра Лисак днями побувала в шістнадцяти населених пунктах Луцького району, які після жовтневих виборів мають об’єднатись в дві самодостатні громади. Виконуючи партійне завдання, Олександра в різний спосіб шукала майбутніх ініціативних партійців, які поповнять ряди Радикальної партії і очолять в цих селах первинні партійні організації.

«До цієї важливої роботи ми підійшли креативно і нестандартно, – розповідає Олександра Лисак, – незабаром у нас вибори в двох об’єднаних громадах – Боратинській та Городищенській. Вони об’єднають жителів 16 населених пунктів Луцького району. Саме там, в глибинці, ми вирішили знайти майбутніх кандидатів на вибори та наших активних партійців. За настановами і завданням керівника нашої Волинської обласної організації Володимира Кравценюка, шукаємо саме людей з народу, які знають проблеми громади і хочуть їх вирішувати, змінювати життя на краще. Ми спілкувались з багатьма людьми. Розповіли про Радикальну партію, її керівника Олега Ляшка, про те, що саме наш Лідер реально впроваджує в життя актуальний партійний лозунг: «Українцям – роботу і гідне життя». Багато хто зацікавився. А ще ми розклеїли оголошення про те, що шукаємо людей з народу для поповнення нашого осередку і зробили приписку: Олігархам не турбувати! Тепер чекаємо на нових партійців та майбутніх депутатів».

 

Керівник Луцького районного радикального осередку переконана в успіху своєї місії. «Радикальна партія має високий рейтинг на Волині. Люди підтримують Олега Ляшка, бо він один з небагатьох політиків реально знає, як живе сільська глибинка, які проблеми турбують волинян. І люди розуміють, що тепер потрібно бути активними , об’єднуватись і змінювати своє життя на краще», –  підсумувала Олександра Лисак.

Прес-служба Волинської ТО РПЛ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *