Любомльську організацію РПЛ очолив Валерій Фурманюк

Любомльську організацію РПЛ очолив  Валерій Фурманюк

Нещодавно в райцентрі Любомль відбулась звітно-виборна конференція Любомльської  районної організації Радикальної партії Олега Ляшка. В її роботі взяли  участь керівник  РПЛ на Волині Володимир Кравценюк, заступник керівника Віктор Прокопчук та делегати, які представляли сільські первинки Любомльщини.
Зі звітом про роботу організації виступив Валерій Фурманюк.  Доповідач разом з місцевим членами партії активізував діяльність Любомльського районного осередку, саме два представники нашої політичної сили – це Антон Фурманюк та Володимир  Зламанюк,  отримали  депутатські  мандати і  створили  фракцію РПЛ в Любомльській ОТГ. Валерій Олексійович проаналізував здобутки організації, зазначив, що чисельність членів РПЛ в Любомльському районі цього року відчутно зросла. Формуються сільські первинки в населених пунктах району та активізується робота з прихильниками партії. Важливо, що згуртовано вони працюють в селах Запілля, Хворостів та Заболоття.Присутні на конференції делегати  обрали  керівником місцевого районного осередку Валерія  Фурманюка, його заступником  –  Олександра Зуба та членів бюро.

«Вітаю Фурманюка Валерія Олексійовича з обранням головою Любомльської районної організації Радикальної партії Олега Ляшка. Натхнення, сил, терпіння та  – нових вершин!»,- підкреслив Володимир Кравценюк.
Про подальшу агітаційну роботу місцевих партійців в населених пунктах Любомльського району, акції та реалізовані вже добрі справи  говорив в своєму виступі заступник керівника РПЛ на Волині Віктор Прокопчук .«Є багато позитивних факторів в роботі вашого осередку. Найперше, його поповнюють  прихильники нашої партії з різних населених пунктів Любомльського району. Вони стануть ядром наших сільських первинок.  Добре зарекомендували себе  депутати  нашої нової фракції в Любомльській ОТГ, які активно беруться за вирішення  соціальних проблем громади»,-  підсумував  Віктор Прокопчук .Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів