Людмилу Ніколаєнко обрали головою Ратнівського осередку РПЛ

Людмилу Ніколаєнко обрали головою  Ратнівського осередку РПЛ

Минулого четверга відбулась звітно-виборна конференція Ратнівської районної організації Радикальної партії Олега Ляшка. В її роботі взяли  участь  керівник РПЛ на Волині Володимир Кравценюк, заступник керівника Віктор Прокопчук та партійці, які представляли  первинки району.
Зі звітом про роботу організації перед делегатами та запрошеними виступила Людмила Ніколаєнко.   Доповідач розповіла, що зроблено за два місяці з того часу, як вона очолив осередок. За згаданий час Ратнівська районна організація  сформувалась заново і поповнюється новими членами партії. Створені та працюють первинки в селищі Ратно, селах Видраниця, Здомишель та Заболоття, проводиться агітаційна робота з прихильниками партії. В громадську приймальню приходять відвідувачі, які порушують важливі соціальні проблеми селища та сільських населених пунктів району. Зокрема, про те, що районному центру на прикордонні необхідно вирішити проблему з вивозом сміття говорив на конференції  делегат Анатолій Вознюк.

Присутні на конференції делегати  обрали головою Ратнівської районної парторганізації Людмилу Ніколаєнко, заступником Миколу Березюка та трьох членів бюро.

«Вітаємо Ніколаєнко Людмилу Андріївну з обранням головою Ратнівської організації РПЛ. Успіхів, наснаги та вагомих результатів в роботі»,– наголосив Володимир Кравценюк.
Про роботу організації, про реалізовані в майбутньому добрі справи, які свідчитимуть про дієвість районного осередку говорив в своєму виступі заступник керівника РПЛ на Волині Віктор Прокопчук.

«Кожна людина, яка прийшла в громадську приймальню РПЛ в селищі Ратне – важлива для нас. Це – наші майбутні виборці зі своїми ідеями, планами та проблемами. Реалізувати добру справу, допомогти людям  – це  головне завдання кожного члена команди РПЛ на Волині. Маємо для цього досвід, сили та можливості», –  підсумував  Віктор Прокопчук .Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів