Медаль «За розвиток української державності» отримав депутат від Радикальної партії у Ковельській районній раді В’ячеслав Шворак

Медаль «За розвиток української державності» отримав депутат від Радикальної партії у Ковельській районній раді В’ячеслав Шворак

26 січня 2018 року в місті Києві, в будинку Верховної Ради України відбулась заключна частина Всеукраїнського  проекту «Місцеве самоврядування. Народні обранці». 

На цьому масштабному заході Волинську область представляв голова фракції Радикальної партії Олега Ляшка  в Ковельській районній раді В’ячеслав Шворак. На урочистій церемонії нагородження він був удостоєний медалі «За розвиток української державності» та Подяки.

«Наша Україна обов’язково стане державою самодостатніх самоврядних громад, якщо інтереси місцевих мешканців відстоюватимуть такі ініціативні депутати, як  В’ячеслав  Шворак. Він не лише активний партієць, але й меценат різноманітних районних шкільних та просвітницьких заходів на Ковельщині. Депутат райради є постійним спонсором районної туристичної команди. А ще – організатором громадських акцій щодо припинення незаконного вивозу лісу-кругляка, захоронення відходів Ковельського ветсанзаводу.  Також він – ініціатор багатьох  депутатських звернень та запитів до органів влади. Щиро вітаю В’ячеслава Шворака з заслуженою нагородою і бажаю нових партійних та депутатських звершень», – наголосив керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк.
Представники депутатського корпусу Радикальної партії на Ковельщині постійно здобувають відзнаки республіканського рівня. Минулоріч Лідер Радикальної партії Олег Ляшко Подякою відзначив  вагомі депутатські та партійні здобутки ще одного представника цього осередку – депутата Ковельської районної ради, вчителя в селі Облапи Віктора Сидорчука.

«Наш колега  по  депутатському корпусу отримав заслужені відзнаки. З моменту створення Люблинецької ОТГ Вячеслав Шворак відзначився активною громадянською та правовою позицією. Він був одним з ініціаторів  кампанії  децентралізації на Ковельщині, доклав багато зусиль для становлення Люблинецької ОТГ, налаштування роботи та перших самостійних кроків новоутвореної громади», –  підкреслив здобутки однопартійця голова Радикальної партії на Ковельщині Олександр Пасенковський.
Прес-служба Волинської ТО РПЛ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів