«Медична реформа – це нормальні зарплати лікарям, медсестричкам, всім, хто рятує життя людей», – Олег Ляшко в Ковелі

«Медична реформа – це нормальні зарплати лікарям, медсестричкам,  всім, хто рятує життя людей», – Олег Ляшко в Ковелі

Лідер Радикальної партії відвідав Ковельське медичне територіальне об’єднання. Олег Валерійович, фракція РПЛ, команда Радикальної партії на Волині, яку очолює Володимир Кравценюк доклали зусиль і вибили для реформованого медичного об’єднання субвенцію з державного бюджету в розмірі понад півмільйона гривень.

Вперше за  25 років. Отож ковельчани можуть реально судити, хто тільки говорить за турботу про медиків і їх пацієнтів, і яка політична сила – а це Радикальна партія – робить конкретні справи.

Ці кошти, а також фінансова допомога Ковельської міськради, дали змогу зробити капітальний ремонт хірургічного та травматологічного відділень, охопивши лікарняні палати, санітарні кімнати та коридори. І поліпшити якість надання медичних послуг ковельчанам.

Зайшовши у приймальне відділення лікарні, Олег Ляшко одразу ж поцікавився у двох мед працівниць, яка у них зарплата.  Дівчата спочатку розгубились, а потім зізналися, що працюють за мінімалку.

«Якщо ми хочемо, аби чудова дівчина Софія, яка віддала вісім років навчанню, працювала в Україні, мінімальної зарплати недостатньо. Достойна оплата праці для медпрацівників – це і є справжня медреформа, – зазначив політик.

Олег Валерійович розповів, якою має бути нормальна зарплата лікарів в Україні.

«3800 гривень – це не гроші. Щоб такі чудові дівчата працювали в України, у них повинні бути нормальні зарплати. 70 тисяч лікарів минулого року виїхали закордон, бо в Польщі медсестра отримує 2 тисячі євро зарплати, а в Україні – 4 тисячі гривень. Тому медична реформа – це нормальні заробітні плати лікарям, медсестричкам, санітаркам, лаборантам, всім, хто забезпечує і рятує життя людей», – сказав народний депутат.

Не дивлячись,на те, що час візиту був обмеженим, Лідер РПЛ і палатами пройшовся, і поспілкувався із пацієнтами лікарні. Запитав за здоров’я, поцікавився умовами перебування в лікарняному закладі. Політик говорив щиро та невимушено. Люди дякували і Олегу Ляшку і команді РПЛ на Волині за зроблене, але просили ще  уваги опозиційної фракції, як до їх лікарні, так і до медицини в Україні. Адже тут хаос і дорожнеча. Повинен бути порядок.

«Людина, коли приходить у лікарню, не повинна виносити останнє з хати, щоб полікуватися. У нас повний бардак із цінами на ліки. Немає ніякого контролю і порядку. Ще й фальшиві ліки продають. 70% медикаментів в Україні – підробка. У Німеччині чи в Польщі за фальшиві ліки – на все життя у тюрму сядеш, а в Україні 500 гривень штрафу заплатив і продовжуй далі труїти людей. Тому відновлення державного контролю за цінами на ліки, 15 років тюрми за продаж фальсифікату, зменшення ПДВ і рентабельності та збільшення фінансування програм лікування важких хвороб – ось наш план по здешевленню медикаментів в країні», – підкреслив  київський гість.

«Це вже друга лікарня в нашій області, яка отримує вагомі кошти для реконструкції завдяки сприянню команди Радикальної партії Олега Ляшка.  3 мільйони гривень Лідер вибив для обласної лікарні. Ще понад 500 тисяч гривень завдяки наполегливості керівника парламентської фракції спрямовано для Ковельської районної лікарні. Наголошу: вперше такі вагомі кошти отримала нова медична структура в місті Ковелі. Виділена субвенція з держбюджету – це підтвердження пріоритетів і курсу РПЛ, які спрямовані на забезпечення гідного життя для українців», – підсумував Володимир Кравценюк, керівник РПЛ на Волині.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів