Мешканці Рожищенського району отримали солодощі, подарунки та теплі слова вітань від активу РПЛ

Партійці РПЛ на Волині продовжують новорічно-різдвяну благодійну акцію – розвозять подарунки від Лідера Радикальної партії Олега Ляшка та куратора нашої області Андрія Лозового населеними пунктами  Волині. Пакунки з солодощами, річна передписка на газету «Наш край» та теплі слова, – так вітав земляків  керівник Рожищенської районної організації РПЛ Віктор Марюк.

«Наш колега обійшов домівки тих, кого життя випробовує на міцність і витривалість – людей з непростою долею, які мешкають в населених пунктах Рожищенського району, – розповів заступник керівника Радикальної партії на Волині Віктор Прокопчук. – Обласний партосередок організував для них передплату на місцеве видання – районну газету. Тепер разом з Віктором Марюком розмірковуємо, як залучити цих людей до акцій та інших заходів, які організовуємо, адже вони талановиті, виявляють інтерес до громадсько-політичного життя».
Віктор Марюк наголосив, що люди проживають в різних населених пунктах цього району – райцентрі Рожище, селах Топільне та Дубище.  Вони прагнуть  до цікавого спілкування і були дуже зворушені турботою команди Радикальної партії на Волині.

Прес-служба Волинської ТО РПЛ