Мінімальна зарплата має складати 5 тисяч гривень, а пенсія – 3 тисячі гривень

Мінімальна  зарплата має складати 5 тисяч гривень, а пенсія – 3 тисячі гривень

Керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк прокоментував важливі соціальні вимоги  Радикальної  партії до Уряду, які сприятимуть покращенню життя людей.

За  його словами, позиція  Радикальної партії і її Лідера Олега Ляшка наступна: за підсумками травня є всі можливості для підвищення зарплат і пенсій.Тому ми вимагаємо від Уряду виконати свої обіцянки та внести відповідні поправки до Закону про держбюджет. Мінімальна зарплата має складати хоча б 5 тисяч гривень, а пенсія – 3 тисячі гривень.

«Сьогодні мінімальна зарплата становить 3700 гривень. За рік вона зросла лише на 15%, а ціни, тарифи та інфляція – набагато більше. Як можна вижити на 1,5 тисячі гривень пенсії? Згідно з даними Держстату, прибуткова частина держбюджету у травні перевиконана на 3,2%. Так само, перевищено планові надходження до Пенсійного фонду за рахунок зростання надходження ЄСВ (єдиного соціального внеску) на 31%.Тому в Уряду зараз є всі можливості підвищити соціальні стандарти»,- підсумував керівник Радикальної партії на Волині.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів