Мінімальна зарплата повинна становити не менше 6 тисяч гривень

Мінімальна зарплата повинна становити не менше 6 тисяч гривень

На 2019 рік Уряд пропонує встановити мінімальну зарплату на рівні 4 173 гривень. Це не допоможе подолати бідність і не зупинить трудову міграцію українців за кордон. Олег Ляшко та  команда РПЛ вимагають від влади встановити розмір мінімальної зарплати, не нижчий за 6 тисяч гривень. На цьому наголосив народний депутат України Андрій Лозовий.
«Проект бюджету на наступний рік, який Уряд подав до Верховної Ради, прирікає українців тікати з рідного дому за кордон у пошуках кращої долі. З 1 січня влада пропонує підвищити мінімальну зарплату на жалюгідні 12% порівняно з роком нинішнім. І при цьому закладає інфляцію на рівні 8%. Це офіційна цифра, а реальна інфляція буде вдвічі більшою і повністю з’їсть те копійчане підвищення мінімалки. Вона як була 120 євро, так і залишиться»,- підкреслив Андрій Сергійович.

За словами політика, людям вже оскомину набили  такі  «реформи». Бо від них люди лише бідніють, хоча мають ставати багатшими.«Чотири мільйони українців отримують мінімальну зарплату 120 євро у перерахунку на гривні. У той час, як у Польщі мінімалка складає 520 євро.  Виходить, що за  8 років мінімальна зарплата в Україні зросла на 20 євро, а у Польщі – на 200 євро! Тому українці і їдуть туди на заробітки»,- зазначив народний депутат.

При цьому, Андрій Лозовий, як представник  команди РПЛ переконаний,що під виглядом “реформ” влада перетворює країну на бананову республіку, яка торгує сировиною, землею і дешевою робочою силою. Економіка не розвивається через низький рівень купівельної спроможності громадян, а у бюджеті заклали підвищення зарплат всього на 300 гривень.Керівник РПЛ на Волині Володимир Кравценюк, своєю чергою, додав, що підвищення мінімальної зарплати уже давно на часі.

«Це інвестиція у власний народ. Щоб якість життя людей принципово змінилася, потрібне не лише створення робочих місць, але щоб і робота оплачувалася належним чином. Наші люди працюють не менше, ніж у Європі, але отримують помітно менше за європейців. РПЛ прагне виправити цю несправедливість», – наголосив  Володимир  Кравценюк.

“Збільшення рівня зарплати – це подолання бідності, зупинення трудової міграції, це подальший економічний розвиток. За нашими підрахунками мінімалка повинна становити 6 тисяч гривень на місяць, це дасть можливість збільшити мінімальну пенсію до 2,5 тисячі гривень», – підсумував політик.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів