Молодь має працювати вдвічі активніше: 29-річний Дмитро Юзвенко очолив Володимир-Волинську міську організацію РПЛ

Молодь має працювати вдвічі активніше: 29-річний  Дмитро  Юзвенко очолив Володимир-Волинську міську організацію  РПЛ

Минулої суботи в місті Володимир – Волинський відбулась звітно-виборна конференція міської організації Радикальної партії Олега Ляшка. В її роботі взяли  участь  керівник РПЛ на Волині Володимир Кравценюк, заступник керівника Віктор Прокопчук та делегати, які представляли  первинки  міста.
Зі звітом про роботу осередку перед колегами виступив   Дмитро Юзвенко.  Дмитро Олександрович очолив  партійну організацію в місті лише два місяці тому і почав розбудовувати її практично з нуля. За цей час осередок поповнили кращі прихильники  Радикальної партії, серед яких – вісімдесят відсотків – молодь до 40 років. Важливо, що реалізовано добрі  справи для міської громади. Створено 11 дієвих первинок у Володимирі-Волинському та значно покращено агітаційну роботу з жителями.

Присутні на конференції делегати обрали головою Володимир-Волинської міської  парторганізації Дмитра  Юзвенка,  заступником  став молодий місцевий підприємець  Володимир  Омелянюк  та бюро – в складі трьох  членів.«Вітаємо  Дмитра Юзвенка з обранням головою Володимир-Волинської міської організації РПЛ. Молодь має працювати вдвічі активніше, щоб довести, що може гідно замінити досвід. Про добрі справи, які ви гуртом реалізували, лише позитивно відгукуються  жителі міста. Так тримати! Наша команда РПЛ на Волині обов’язково підтримує вас і допоможе»,- підкреслив Володимир Кравценюк.

За виявлену довіру своїм колегам подякував голова Володимир-Волинської міської  парторганізації Дмитро  Юзвенко.

«Відбулась конференція міської організації Радикальної Партії Олега Ляшка. Щиро дякую всім за підтримку та довіру, намагатимусь її виправдати. Наближається непростий період виборів – у 2019 році ми обиратимемо Президента та нову Верховну Раду України. Попереду ще багато планів та – роботи для їх втілення. Нехай нам усім щастить на цьому шляху, а наша праця буде на благо людей, нашого міста та країни!»,- підсумував Дмитро Юзвенко.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів