Молодість – пора, коли твоя перемога стає запорукою життєвого успіху

Молодість – пора, коли твоя перемога стає запорукою життєвого успіху

Кожного року,  в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Воно особливе, бо саме такою є молодість. Це – неповторна пора, коли людина вступає в самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Коли кожна твоя  перемога стає запорукою життєвого успіху. Про це розповідають наші молоді партійці – голова обласного осередку Молодіжного крила Радикальної партії на Волині Юрій Семчук, керівник фракції Радикальної партії в Ковельській районній раді Вячеслав Шворак та керівник тренінгового відділу РПЛ на Волині Надія Єршова.
«Команда Радикальної партії на Волині – молода і перспективна! Ми активно вчимось самі і свої знання передаємо іншим. Тому – переможемо. Я вірю в нашу команду. Бажаю нам усім – молодим і активним, творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все, до чого прагнемо!»,- так привітав колег зі святом керівник РПЛ на Волині Володимир Кравценюк.

Розраховувати на свої знання і  сили

 Керівник тренінгового відділу РПЛ на Волині Надія Єршова  неодноразово цілу ніч проводить в дорозі з Києва до Луцька, щоб встигнути  прочитати  черговий тренінг колегам по команді. В столиці цікава робота – туристична компанія,тут працюють друзі, зокрема, однокурсник, керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк. Тепер і Надія, за її словами, закохана у Волинь. Вона, як сертифікований тренер, слухачка Національної академії державного управління при Президентові України часто проводить свої тренерські вихідні в нашому краї. Допомагає однопартійцям зміцнити партійну команду. Дівчину не лякають робота і труднощі. Головне – знання, вміння і підтримка колег.
 «Молодість – час найбільших можливостей і швидкого темпу розвитку. Бажаю кожній молодій людині бути активною і цілеспрямованою. Тільки невпинна робота над собою, над своіми цілями принесе гарний результат. Не чекайте можливостей від когось, створюйте їх собі самі.  Кожна навіть незначна дія має величезне значення для успіху. Зі святом!»,- говорить Надія Єршова.

Бути серед амбітних та успішних – це круто!

 Голова обласного осередку Молодіжного крила Радикальної партії Юрій Семчук згуртував ровесників, які прагнуть вдосконалити себе – працювати в активній і амбіційній команді, яку очолює на Волині молодий політик Володимир Кравценюк. За неповних три роки,саме скільки часу юнак займається молодіжною політикою, він  кардинально змінив свої думки, погляди, вчинки. Відповідальність – це  найголовніша риса майбутнього молодого депутата.
«Добре пам’ятаю  свій перший тренінг «Активні громадяни», який організувала в Луцьку Британська місія. Я записався, адже розумів, що для успішної  політичної кар’єри потрібні гарні знання. Після цього брав участь в багатьох різноманітних заходах, маю звання сертифікованого тенера. Переконую однодумців в тому, що потрібно об’єднуватись для участі у власних культурно-просвітницьких, благодійних, спортивних проектах і реалізувати їх разом. Ми вже провели соціальні, екологічні акції в рідному місті і справді відчули свою суспільну значимість. Це чудово – усвідомлювати своє коло відповідальності і  вирішити важливу для нас усіх проблему.Тому запрошую ровесників і майбутніх політиків до нашого Молодіжного крила Радикальної партії, щоб працювати і перемагати»,- говорить мій співрозмовник.

Молодь сьогодні – реальна сила

В’ячеслава Шворака, громадського активіста та підприємця, депутата Ковельської районної ради від РПЛ  добре знають в населених пунктах Ковельщини. Своїми посильними внесками він підтримує команду юних туристів Ковельщини, разом з однодумцями проводить в Ковельському районі культурні заходи за участі молодих талантів.В’ячеслав був активним учасником багатьох громадських акцій і сьогодні готовий вийти на мітинг, виступити там,згуртувати друзів, аби відстояти те рішення, яке є важливим для Ковельської  громади.

«Вітаю нашу молодь, всіх однопартіців зі святом! Бажаю, аби ваше завзяття і наполегливість знайшли  втілення в  бізнесі, в іншій улюбленій роботі, в спорті чи художній самодіяльності. Разом з іншими молодими  підприємцями я вже не перший рік  працюю в сфері деревообробки. Активна партійна та громадська діяльність допомагає розвивати цей бізнес. Був не один мітинг на підтримку мораторію на експорт нашого лісу. Тепер  підприємці мають сировину і працюють. Чим завдячуємо Лідеру нашої партії та активній позиції фракції у Верховній Раді. Твердо переконаний – молодь сьогодні –реальна сила»,-підкреслив  В’ячеслав .

Кажуть – молодість не вік, молодість – це стан душі. То ж залишаймось завжди молодими!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів