Молодіжне крило РПЛ Волині стало ініціатором акції #збережи_ялинці_життя

Молодіжне крило РПЛ Волині стало ініціатором акції #збережи_ялинці_життя

Напередодні Нового року в місті Луцьку відбулась екологічна акція «Збережи ялинці життя». Ініціатором її проведення стало Молодіжне крило Радикальної партії Волині, яке очолює Юрій Семчук. До цього  заходу приєдналася Радикальна партія Волині разом з її керівником Володимиром Кравценюком.Акцію підтримали і небайдужі жителі  Луцька, які погоджуються з тим, що оселі потрібно прикрашати штучними ялинками, а помилуватись вічно зеленою красунею можна у парку чи в центрі міста.

«Кожного року на новорічні свята в нашій країні  вирубують п’ять мільйонів ялинок. А вже через два тижні ці дерева викидають на смітники. Наші молоді активісти пропонують інший варіант: зберегти зелену красу волинського лісу, а для новорічного свята придбати ялинку штучну чи в горщику.  Українці – нація господарів, маємо шанувати  кожне деревце,  берегти і примножувати свій волинський ліс»,- прокоментував подію керівник Радикальної партії на Волині  Володимир Кравценюк.

 Про те, що кожна збережена ялинка, яка росте і розвивається в лісі чи парку, приносить радість кожному волинянину, особливо малечі, переконував городян і голова Молодіжного крила Радикальної партії Волині Юрій Семчук.«Наша акція недарма має назву «Збережи ялинці життя». Деревце, з яким ми пов’язуємо свої найкращі сподівання в новому році, має рости в горщику. До речі, так поступають природолюби всієї Європи. А прикрасити іграшками можна і синтетичне деревце, – переконаний Юрій Семчук. – Новорічне свято закінчиться, і що наші люди покажуть  дітям? Зрубані ялинки на смітнику? Давайте зробимо правильний вибір і будемо берегти зелені насадження своєї країни!».

Прес-служба Волинської ТО РПЛ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів