Морозиво зі шпинатом для веганів

Морозиво зі шпинатом для веганів

Як вам морозиво з корисним шпинатом? Спробували б таке? Американці таким вже смакують. А чи не ідея для наших виробників?

У Нью-Йорку випустили лімітовану серію морозива зі шпинатом на честь 90-річчя мультиплікаційного моряка Папая і Тижня флоту. Як ми пам’ятаємо з мультфільму, Папай  –  величезний любитель шпінату.

Але це ще не все. Не просто морозиво зі шпитом…Воно для веганів!

Морозиво зі шпинатом — веганський продукт на безмолочній основі. Офіційна назва морозива — «Popeye’s Fleet Treat», і, крім веганскої основи, включає такі інгредієнти як оливкова олія, куркума і морська сіль. Результатом є солоно-солодкий смак продукту і насичений аромат.

«Коли нам представили можливість співпрацювати з таким брендом, як Моряк Папай, ми хотіли створити особливий продукт, оскільки цей персонаж отримує сили від вживання великої кількості шпинату», — розповіла керівник відділу досліджень розвитку в Van Leeuwen Ice Cream Еллі Зітсман.

Вона зауважила, що їхня веганська основа для морозива багата поживними речовинами і білком, так як зроблена з сирого кешью, кокосових вершків, сирого органічного кокосового масла, чистого какао-масла і органічного тростинного цукру.

Старт продажів почався в США 2 червня і триватиме 2 тижні, так що бажаючим спробувати ці ласощі доведеться діяти швидко і розщедритися, так як десерт коштує досить дорого. За одну кульку потрібно заплатити $5,75, за дві — $7,75, а за три кульки — $9,75.

Чом би і Україні не перейняти таку ідею? Розпитали керівника РПЛ на Волині Володимира Кравценюка.

«В Україні налічується велика веганська спільнота, є чимало прихильників здорового харчування. Тож новий продукт, аналогічний американському, впевнений, їм би сподобався. Екологічно чистий шпинат росте на Волині і великих затрат для його вирощування непотрібно. Волинські фермери постачали б виробникам і натуральні вершки гарної якості і свій органічний цукор з солодких коренів, які тут же вирощуються. На таких проектах можна заробляти, експортувати продукцію до Європи і світу, адже ідеї здорового харчування дуже популярні в світі. Звичайно, інвестиції в нові бізнес-ідеї, зменшення податкового навантаження, підтримка держави в царині таких новацій – важлива. За це і бореться Радикальна партія, вигризаючи у влади поступки для економічного розвитку національного аграрного бізнесу»,- наголосив керівник РПЛ на Волині Володимир Кравценюк.

Виявляється, українці витрачають на продукти харчування половину своїх доходів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів