Ми продовжуємо готуватися до виборів, – тренінг в Торчинській ОТГ від Радикальної партії

Ми продовжуємо готуватися до виборів, – тренінг в Торчинській ОТГ від Радикальної партії

Наприкінці квітня в Торчинській ОТГ відбудуться вибори. Команда РПЛ на Волині активно до них готується. Днями провели тренінг для активістів в Торчині.
Володимир Кравценюк, керівник РПЛ на Волині: «Потрібно сформувати команду, яка буде не лише знати проблеми громади, а й активно працювати над тим, щоб ці проблеми якнайшвидше вирішити. Необхідно правильно налаштовувати людей, вчити їх, давати знання, механізми”.Під час зустрічі майбутні кандидати та агітатори дізналися від тренерів як подавати документи до виборчих дільниць, складати план, календар та готувати публічні виступи.

Теорію і завдання тренерів підкріплювали практичними порадами і прикладами з досвіду депутати обласної та районних рад.

Сергій Котюк, член фракції Радикальної партії в Волинській обласній раді розповів про успіх минулих виборів, а також і про негативний досвід, щоб присутні робили висновки і не повторювали помилок.
Олександр Свирида, депутат Луцької районної ради, визначив з кандидатами особливості Торчинської громади (яка як раз знаходиться на території Луцького району), навчив створювати паспорт округу, програму кандидата.Учасники тренінгу брали активну участь, жваво ділилися думками. Особливо сподобалися вправи в командах. Наприкінці тренінгу учасники запевнили, що тепер вони озброєні новими знаннями і гарними підказками, будуть втілювати це на практиці і боротися на виборах за високий результат і перемогу.

Прес-служба РПЛ на Волині

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів