На Горохівщині від отрутохімікатів знову гинуть бджоли

На Горохівщині  від отрутохімікатів знову гинуть бджоли

Аграрії  в черговий раз безконтрольно обприскують поля отрутохімікатами. Їх жертвами стали – божі комахи, які увесь час трудяться, бо збирають мед. Так сотнями і гинуть, а на лапках – червоний пилок. Про це пише “Вісник і К”.

У селі Мирне Горохівського району пасічники фіксують масову гибель бджіл. Люди підозрюють орендарів орних земель, котрі обробляють посіви хімікатами.

«Медоносні бджілки  знову стали жертвами «господарів», які дбають лише про власну вигоду. Бо не спромоглися проінформувати пасічників, що будуть обробляти поля хімікатами. Шкода праці волинських пасічників. Минулого року вже була така ситуація, депутати, активісти Радикальної партії інформували  владу, відповідні служби про такі порушення. І  потерпілі бджолярі отримали компенсацію. Так будемо діяти і цього року. Але якими грошима компенсувати пасічникам втрати медоносних комах, недобір меду, адже вони свою душу вкладають в цю справу. Аграрії Волині мають поважати працю своїх колег, адже не тільки штрафними санкціями можна закликати їх до порядку.  Має спрацьовувати людність і розуміння. Тому ця гірка  історія на Горохівщині має бути повчальною  для всіх»,- підкреслив керівник РПЛ на Волині Володимир Кравценюк.

Чому зменшується в Україні кількість дрібних аграріїв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів