На новосілля з подарунками та меблями, – партійці Горохівщини опікуються багатодітною родиною Олени Панасюк

На новосілля з подарунками та меблями, – партійці Горохівщини опікуються багатодітною родиною Олени Панасюк

Депутати Горохівської районної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Віталій Клемба та Юрій Обишук в ці новорічно-різдвяні дні привітали з новосіллям своїх земляків – маму шести діток Олену Панасюк та її чоловіка Ігоря. Від РПЛ та небайдужих мешканців Горохівщини привезли чудові подарунки: меблі, одяг, іграшки для малюків. Солодощі для діток – від Лідера Радикальної партії Олега Ляшка та куратора Волині Андрія Лозового.
Горохівські партійці вже стали не лише надійними помічниками, але й добрими друзями для цієї волинської родини. Завдяки їх небайдужості та людяності, молода сім’я, в якій підростає шестеро діток, а невдовзі з’явиться і сьомий братик чи сестричка, отримала нове помешкання в селі Холонів Горохівського району. Просторе, світле, зі всіма зручностями. Про це родина Панасюків лише мріяла, адже мешкали в двох найманих кімнатах.Керівник Горохівського партосередку РПЛ Віталій Клемба разом з місцевими журналістами знайшли в своєму місті благодійників, які передали меблі для родини. Разом вантажили їх і доставили Олені та Ігорю, побажавши їм добра і благополуччя в новій оселі.А ще – великі пакунки з дитячим одягом та м’якими іграшками, які приготували дружини партійців Лілія Клемба та Руслана Обишук. За солодощі Лідеру Радикальної партії Олегу Ляшку подякували 12-річна Ангелінка, 11-річна Христинка, 9-річна Даринка, Богданчик, Маргарита, яким виповнилось п’ять і три рочки та півторарічний Данилко.«Бажаємо усім здоров’я, добра та гараздів в новому помешканні. Будемо опікуватись цією родиною, аби  ці дітлахи були щасливі», – наголосив керівник Горохівського осередку РПЛ Віталій Клемба.

«Наша волинська партійна команда об’єднана спільною ідеєю – в житті потрібно робити добрі вчинки. Радий за колег, які втілюють в життя чудові справи, відроджують нашу спільну віру в щиру людську допомогу», – підсумував роботу горохівських партійців керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк.

Прес-служба Волинської ТО РПЛ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів