На порядку денному – проблеми Любешівської громади

Минулих вихідних розпочався новий етап навчань для партійців та активістів Радикальної партії, організатором яких є тренінговий центр Волині. Навчальний тренінг-семінар для місцевих партійців та прихильників партії відбувся в райцентрі Любешів.
Навчальне заняття,тема якого – партійне будівництво в сільських населених пунктах, внутрішня та зовнішня комунікація з майбутніми виборцями,  провів керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк.«В Любешові навчаємось та працюємо над рішеннями проблем громади. Голова районної організації Сергій Поліщук запросив нових прихильників нашої політичної сили. Люди готові не лише вчитись, але й працювати, поширювати  наші ідеї серед земляків. Є і проблеми. В цьому поліському районі живуть багатодітні родини, тому тут найбільше  переймають медичною реформою. Бо куди поїдеш за невідкладною допомогою з кількома діточками на руках, якщо сільську дільничну лікарню закриють. А найближча буде  за сто з лишком кілометрів. Селяни розуміють, що лише наша політична сила може вирішити ті соціальні негаразди, які їх турбують»,- підкреслив Володимир Кравценюк.

«Вдячні  тренінговому  центру Волині, і, особисто, нашому невтомному керівнику Володимиру Кравценюку,  який знайшов час, щоб поспілкуватись  з нашими прихильниками.  Володимир Миколайович разом з колегами докладає чимало зусиль, щоб згуртувати міцну команду нашої політичної сили на Волині і націлює нас на добрі справи та  комунікації  з нашими майбутніми виборцями»,- підсумував Сергій Поліщук.