На Волині аномальна кількість комарів: що робити

На Волині аномальна кількість комарів: що робити

Волинь потерпає від нашестя комарів. Їх дуже багато, вони жалять всіх: дітей, перехожих, худобу на пасовищах. Як рятуватись від цих набридливих комах, адже їх кількість комарів просто аномальна, літають вони не лише вночі, а й під палючим сонцем.

Спеціалісти кажуть, що зараз – найгарячіший сезон для комах, бо наприкінці травня-на початку червня триває їх виплід, тобто з’являються нові особини. Цьогоріч цей процес затягнеться до кінця червня. Але є й інші причини, чому комарів так багато.

«У нас не проводиться помісна, суцільна дезинсекція. Триває неконтрольований виплід якраз комах», – пояснили у Волинському обласному центру МОЗ України.

Раніше Міністерство охорони здоров’я зобов’язувало скроплювати спеціальними засобами людні місця, парки для того, аби комахи так швидко не розмножувалися, зараз це не обов’язково, відтак не проводиться. Людям доводиться захищатись самостійно.

Фахівці радять лучанам одягати світлий одяг, сорочки із довгими рукавами, довгі шкарпетки і користуватися спеціальними засобами, які можна знайти в аптеках.

Плюси і мінуси кондиціонера: як не захворіти в прохолодному приміщенні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів