Юрій Зінченко : «На Волині високий рівень підтримки Олега Ляшка»

Минулого понеділка  в обласному  центрі  Волині побував голова виконкому Радикальної партії Олега Ляшка Юрій Зінченко. Він не лише зустрівся з командою РПЛ на Волині, але й разом з головою обласної організації РПЛ Володимиром Кравценюком та його заступником Віктором Прокопчуком провів  тренінг-нараду для  керівників громадських приймалень, відповідальних за роботу з громадянами та діловодів.

Три складові перемоги

Учасники цього заходу мали можливість послухати виступ одного з найдосвідченіших соратників Лідера Радикальної партії, перейняти його досвід організації роботи, поставити свої запитання гостеві з Києва. Також обговорити проблему  з його заступниками Олександром Голтвенком, Антоном Даниленком та  Віталієм Біляком.

За словами  Юрія Зінченка, є три вирішальні складові перемоги: віра в успіх, налагоджена комунікація між всіма осередками Радикальної партії (від райцентру, села, обласного центру до столиці) і своєчасна координація роботи місцевих штабів.

«Ляшкобус  заїде  в кожне село Волині»

Представникам команди Радикальної партії на Волині дуже приємно було почути  від голови виконкому визнання нашої спільної командної роботи: «У вас – сильна організація, відносно молода команда».

Адже це не лише констатація зробленого. За цим – напружені робочі будні та часто вихідні: зміцнення міських та районних осередків, розбудова сільських первинок, тренінги для партійців та прихильників нашої політичної сили. Численні зустрічі, дискусії  з прихильниками партії. Керівник РПЛ на Волині Володимир Кравценюк, його заступник Віктор Прокопчук, тренери нашої  команди Надія Єршова, Юрій Семчук, Віктор Ковальчук  з колегами на місцях побували чи не в кожному населеному пункті області.

Наприкінці тижня команда очікує Ляшкобус на Волині, яким разом з київськими колегами поїдуть до прихильників та виборців обасті. Маршрути складаються так, щоб Ляшкобус заїхав в кожен населений пункт Волині. Не лише в лютому, але й в березні. Партійці будуть спілкуватися з людьми, розповідатимуть про результати роботи та план подальших дій Олега Ляшка, який докладе зусиль, аби українці жили гідно, були господарями на  своїй землі, працювали на розквіт своєї країни.  І не були заробітчанами в ситій Європі, місяцями не спілкуючись зі своїми рідними.

 

«Резонанс від акції Ляшкобус  – величезний.  На зустріч з Олегом Ляшком та нашими партійцями приходять тисячі людей –  зі своїми проблемами, запитаннями. Ви самі це бачите. Ми маємо справді дієвого, проукраїнського кандидата на посаду Президента. І він обов’язково переможе, бо в його перемогу вірять, його підтримують  мільйони людей», – підкреслив Юрій Зінченко.

«Наша зустріч важлива ще й тому, що обговорені шляхи комунікації, взаємодія, спільна координація намічених заходів допоможуть нам зробити  більш продуктивною роботу нашої волинської команди.  І досвід, яким з нами поділився Юрій Анатолійович – дуже важливий. Ми всі віримо в перемогу Олега Ляшка, адже тоді українці матимуть гарантом справжнього патріота, ефективного законотворця та сильного керівника, який зможе навести лад в Україні і забезпечити її розвиток. Важливо донести цю інформацію до кожного жителя Волині, щоб люди знали про результати роботи. В той же час з цього спілкування ми отримуємо інформацію про локальні проблеми, можемо реагувати на них, передавати Лідеру те, що потребує його втручання і допомоги. Також наша команда має зробити все можливе, аби наші земляки змогли вільно і демократично реалізувати своє виборче право під час президентських виборів», – підсумував керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *