Надбавили до пенсії…10 гривень (відео)

Надбавили до пенсії…10 гривень (відео)

На таку мізерну надбавку навіть буханець хліба не купиш, – розповідає про своє непросте життя  партійцям команди РПЛ на Волині бабуся з селища Торчин Луцького району.

«10 гривень, то є нічого. Навіть булку хліба тепер не купиш.  Образливо  мені, бо інші мають 180 гривень, а я все життя важко на стройці працювала. А всього пенсії маю 1500 гривень.   По субсидії отримую 418 гривень. Як виживаю, коли все таке дороге? Тяжко… Економимо на всьому: на харчах, на світлі, не доїдаємо. Одяг не купуємо.  Таблєтки теж дорогі. І немає виходу – чорна пора настала», – бідкається старенька.


+10 грн до пенсії… Це ж навіть хліба не купиш!!!Отаку надбавку до пенсії отримала старенька в Торчині Волинської області.

Publiée par Політ.Волинь sur Jeudi 14 février 2019

Волинянка каже, що обов’язково  піде на вибори і буде голосувати. Вірить, що саме Олег Ляшко потурбується за сільських трудівників, які тепер на заслуженному відпочинку.

«Дав би Бог, щоб підняли нам пенсію, щоб з Ляшком прийшло покращення життя», – надіється поважна співрозмовниця.

«Лідер РПЛ багато їздить Україною та спілкується з людьми. Він бачить, як важко живуть та працюють українці, а тому має власний план підвищення соціальних стандартів:  мінімальна пенсія має бути 3 тисячі гривень,  мінімальна зарплата – 6 тисяч гривень просто зараз і 9 тисяч гривень  з 1 вересня. Життя одне, і кожна людина повинна прожити його достойно. Особливо наші ветерани праці, які все життя важко працювали.  Не збирати у старості по смітниках пляшки і не стояти під аптекою з простягнутою рукою, просячи на таблетки від тиску або серця»,- так прокоментував порушену пенсіонеркою проблему керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк.

За  словами  голови обласної організації РПЛ, сьогодні 5 мільйонів українців отримують мінімальну пенсію у 1 500 – 1 600 грн.  Саме тому Олег Ляшко вимагає від влади збільшити її мінімум удвічі – до 3 тисяч грн. Для цього у державному бюджеті є всі необхідні ресурси. Так само, ніщо не заважало Уряду з 1 січня збільшити розмір мінімальної зарплати до 6 тисяч гривень, як того вимагав Лідер РПЛ.

«Мінімалку на Україні підняли лише на 170 гривень, а мінімальну пенсію – на 62 гривні.  Наша поважна співрозмовниця отримала лише 10 гривень. Чиновники тримають українців за дурнів: людям із 40-50 роками стажу додають копійки.  Саме тому Олег Ляшко вимагає, щоб мінімальна пенсія була не меншою, ніж 40% від мінімальної зарплати», – підсумував Володимир Кравценюк.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів