Народний депутат України від РПЛ Андрій Лозовий відкрив свою приймальню на Волині (ФОТО)

Сьогодні, в понеділок 11 вересня, на Волині з робочою поїздкою перебуває заступник Лідера Радикальної партії, народний депутат України від РПЛ Андрій Лозовий. Графік роботи політика насичений та багатий на зустрічі.

Головна подія – це урочисте відкриття приймальні народного депутата України Андрія Лозового в м. Луцьку за адресою: вул. Винниченка, б. 67, каб. 208, де не тільки жителі міста Луцька, але й усі волиняни зможуть поспілкуватись з депутатом Верховної Ради Андрієм Лозовим, коли він перебуватиме на Волині. Разом з тим, тут можна буде отримати консультацію юриста, донести свої пропозиції, поскаржитися на проблеми та запропонувати ідеї, написати листи і звернення Лідеру Радикальної партії Олегу Ляшку, Андрію Лозовому та іншим депутатам від партії.

 Заступник Лідера Радикальної партії Андрій Лозовий ініціював створення приймальні на Волині, яка знаходитиметься в обласному центрі, а реалізував задум нардепа новий керівник Волинської ТО РПЛ Володимир Кравценюк, який працює в Луцьку з червня цього року. В приймальній також знаходитиметься офіс Волинського обласного осередку РПЛ.

Андрій Лозовий дуже тепло охарактеризував цю подію: «На Волині я наче вдома, адже звідси родом мої рідні, які мешкали у Ковелі. Та й зараз живе тут багато друзів, однодумців. Це – чудовий край, і мешканці його – патріоти. Тепер в Луцьку я матиму приймальню, куди зможуть прийти мешканці області і отримати відповідь на будь-яке питання, яке турбує. При потребі – також кваліфіковану допомогу працівників приймальні чи юриста, – наголосив нардеп, –  волиняни вже сьогодні бачать, що Радикальна партія – потужна політична сила, яка взялась вирішувати низку надзвичайно важливих економічних проблем: підвищення рівня пенсій і зарплат, розвиток сільського господарства і лісопереробної галузі, створення тут, на Волині, нових потужних підприємств, аби волиняни мали нові робочі місця і жили заможно та гідно на своїй багатій землі».

Своїми думками стосовно роботи громадської приймальні поділився і керівник Волинської ТО РПЛ Володимир Кравценюк.  «Я радий, що вдалось втілити задумане – відкрити в короткі строки приймальню народного депутата, заступника Лідера РПЛ Андрія Лозового, – сказав Володимир Кравценюк, – це потужний імпульс до розбудови нашого партійного осередку. Сюди приходитимуть люди, які серцем підтримують ідеї Радикальної партії і їхнього Лідера Олега Ляшка, і саме вони поповнюватимуть партійні ряди, ростимуть професійно, а потім, можливо, будуватимуть і свою професійну політичну кар’єру, оскільки нам потрібні однодумці зі свіжими ідеями, люди ініціативні, з господарським досвідом, здатні повести за собою нову об’єднану громаду. Ми завжди раді бачити тут наших прихильників».

 

Андрій Лозовий: «В результаті реформи децентралізації саме об’єднані громади отримають реальну владу, наше завдання здобути перемогу, провести найбільше депутатів»

В новоствореній приймальні відразу після відкриття відбулася нарада з партійним активом та кандидатами на вибори до ОТГ. Радикальна партія налаштована рішуче – здобути перемогу, провести найбільше депутатів, які зможуть на місцях впроваджувати ідеї Лідера та його команди і  гарантувати волинянам гідне життя.

Андрій Лозовий радо спілкувався з волинськими однодумцями: керівником Володимиром Кравценюком, заступником Віктором Прокопчуком, радикальною фракцією Волиньоблради, яку очолює Юрій Ройко, керівниками міських та районних осередків партії і тими, хто незабаром братиме участь у жовтневих виборах до сільських та селищних громад.

  Володимир Кравценюк розповів, що є хороші претенденти на посади голів майбутніх ОТГ в Колках, Цумані, Любомлі, Жидичині, Копачівці, Городищах та Боратині, а також бажаючі спробувати свої сили  поборотись за депутатські мандати. Андрій Лозовий дав настанови і пояснив, чому важливі ці вибори. В результаті реформи децентралізації саме об’єднані громади отримають реальну владу. В селі вже не керуватиме районна рада, яка поки ще виділяє кошти на важливі соціальні проекти: нову дорогу чи ремонт школи. Після виборів в Україні всі ці питання вирішуватимуть самоврядні громади.  Якщо партієць-радикал очолить таку громаду, він не дасть  продати землю чи закрити сільську школу, а виступатиме за розвиток фермерства, створення нових українських підприємств, аби забезпечити односельців роботою і поповнити  місцевий бюджет. Саме це передбачає Антикризовий план розвитку економіки, який розробили радикали. І тому шлях на виборах тільки до перемоги!

Після наради Андрій Лозовий відправився на телеканал «Нова Волинь», де в нього запланований ефір.

Прес-служба Волинської ТО РПЛ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *