Народний депутат України від РПЛ Андрій Лозовий відвідав Колківський ВПУ і поспілкувався з громадою

Народний депутат України від РПЛ Андрій Лозовий відвідав Колківський ВПУ і поспілкувався з громадою

З нетерпінням сьогодні, 11 вересня, чекали заступника Лідера Радикальної партії Андрія Лозового в поліській глибинці – селищі Колки Маневицького району Волині.

В Колківському вищому професійному училищі зібралися і студенти – майбутні механізатори, водії, кухарі – і мешканці селища. Подія неординарна, і відомий політик має що сказати як молоді, так і колківській громаді, яка 29 жовтня в складі об’єднаної селищної громади має вибрати нового, перспективного керівника і депутатів, які захищатимуть інтереси мешканців 15 населених пунктів цього регіону.Молоді хлопці і дівчата з задоволенням спілкувалися з молодим опозиційним депутатом.

«Ми усі маємо зробити нашу державу сильною, – говорить Андрій Лозовий, – а для цього потрібно працювати в своїй країні, а не шукати  ліпшого життя за кордоном. Так, як ви: вчитися, здобувати хорошу професію і працювати на землі, бо ми – сильна аграрна країна, тільки потрібно впроваджувати в життя ті реформи, які розробляє Радикальна партія. А ми зробимо все, щоб ваше училище працювало, давало хорошу освіту нашій сільській молоді. І подбає про це наш кандидат від Радикальної партії Костянтин Давидюк. Він – ваш земляк, досвідчений керівник, знає, що турбує молодь. Тож підтримайте його на виборах».

Завдання: зберегти лікарню, розширити громаду!

Від мешканців селища Колки запитань багато, всі вони злободенні. Особливо ті, що стосуються збереження лікарні в Колках, а ще ж – погані дороги, аварійний міст через річку Стир і майбутні  вибори. Як то буде після них?

«Ми добре знаємо  проблеми селян, – веде  живий діалог з колківською громадою Андрій Лозовий, – спілкуємося з селянами часто, не засиджуємось у Верховній Раді. Вибори до ОТГ – це важливо, це реформування місцевих самоврядних органів, які  надалі мають бути повними господарями на своїй території. Потрібно тільки зробити правильний вибір, не  вірити обіцянкам популістів.  Поруч зі мною – керівник нашого партійного осередку Володимир Кравценюк, і ми  представляємо вам нашого кандидата від Радикальної партії  на голову ОТГ Костянтина Давидюка. Ви його знаєте, бо він – місцевий житель, досвідчений господарник. Його передвиборча програма збігається з курсом партії. Зберегти лікарню в Колках, училище в селищі, розширити громаду шляхом приєднання сусідніх сільських рад, допомогти фермерам. Це – актуально, за це виступає наш Лідер на Всеукраїнському рівні.  Ви знаєте, що саме наша партія захистила ліси, добилась збільшення мінімальної зарплати для мільйонів українців. А тепер вимагаємо, щоб її підняти до 5 тисяч гривень та збільшити мінімальний розмір пенсій до 3 тисяч гривень. Це – наші кроки, аби зробити життя українців гідним, створити нові робочі місця. Щоб волинський ліс не вивозили за безцінь, а переробляли тут ваші односельці. І отримували за це достойну зарплату».

Заступник Лідера Радикальної партії розповів жителям селища і про аграрні проекти РПЛ, які озвучив з трибуни парламенту  Олег Ляшко. Зокрема, про законопроект про аграрно-сировинний збір. Отримані від цього кошти, за ініціативою депутатської фракції РПЛ, мають спрямовуватись для підтримки тваринництва, зокрема, виплати дотацій. Родина, яка утримує корову, а таких в навколишніх селах чимало, має отримати 5 тисяч гривень. Саме цей механізм стимулюватиме розвиток тваринництва, зайнятість селян і наповнення місцевого бюджету, адже люди продаватимуть молоко, сплачуватимуть податки. Цей закон реально допоможе фермерам, а не олігархам.

«Приємно сьогодні відзначити, що волиняни підтримують ініціативи Радикальної партії, знають, що наш Лідер Олег Ляшко, заступник  Лідера  Андрій Лозовий переймаються проблемами простих українців, – наголосив керівник Волинської ТО РПЛ Володимир Кравценюк, – але жителі, які проживають на території населених пунктів майбутніх об’єднаних громад  Волині мають ще зробити свій вибір, проголосувати за наших кандидатів, не  вірити фальсифікаціям наших конкурентів та недоброзичливців. Ми так плануємо свою роботу разом з депутатами-кураторами, які відповідальні за кожний район, щоб такі зустрічі були постійними, щоб виборці навіть найменшого села, яке входитиме до ОТГ добре розуміли, що наш кандидат до Колківської  громади  Костянтин Давидюк, Микола Шлапа до Любомильської міської громади, чи інший кандидат в депутати від партії виконають всі пункти своєї програми».Прес-служба Волинської ТО РПЛ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів