Володимир Кравценюк: «Наші активісти на Володимирщині захистять право односельців на гідне життя»

Володимир Кравценюк: «Наші активісти на Володимирщині  захистять право односельців на гідне життя»

Керівник Радикальної партії  Волині Володимир Кравценюк із заступником Віктором Прокопчуком здійснили  робочу поїздку на Володимирщину .
Вони зустрілись з місцевими партійцями  та прихильниками Радикальної партії, а також мали розмову з кандидатом в депутати  до Зимненської сільської ОТГ Ольгою Соколовою.  Активістка партії  балотуватимуться  на довиборах до Зимненської ОТГ 24 грудня цього року від  місцевої громади села Хмелів. Ще двоє активісток Оксана Борис та Аліна Онищук представлятимуть села Хмелівка і Житані.«Наша володимирська  команда  активно готується до  важливої події  -довиборів  до Зимненської  громади.  Тут проживають наші партійці,  які стануть хорошими  депутатами і сумлінно  представлятимуть  інтереси  партії. Вони, як і Радикальна партія в цілому,  виступають за розвиток фермерства, вирішення  наболілих соціальних проблем в населених пунктах  цієї об’єднаної  громади. Та забезпечення гідного життя односельців», – наголосив керівник Волинської ТО РПЛ.

Володимир Кравценюк розповів, що в селі Хмелів багатодітні мами об’єднались навколо активістки РПЛ Ольги Соколової, бо вірять, що вона вирішить важливі соціальні проблеми села.«В селі є тільки фап. На 150 виборців – 100 дітей! Немає ні садочка, ні шкільного автобуса, ні дороги, а тому немає і маршруток. Люди відрізані від життя. Склали план та основні завдання. Зробимо все, щоб виграти та покращити життя громади. Впевнений, що з таким запалом пані Ольга стане і депутатом обласної Ради»,- підсумував очільник Волині Радикальної.

Прес-служба Волинської ТО РПЛ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів