Наталка усміхається, коли в гості приходять друзі з Радикальної партії

Керівник фракції РПЛ в Луцькій райраді, волонтер Олександра Лисак взяла шефство над мешканкою села Садів Наталкою Сєрою.

Олександра познайомилась з дівчинкою кілька років тому і щиро перейнялася долею юної садівчанки. В Наталки синдром Дауна. Батьки залишили маленьку Наталку на бабусю, яка любила її і доглядала. Але після смерті старенької дитину забрали до спеціалізованого закладу. Коли вона досягла повноліття, то опинилась в так званій соціальній хаті в селі Садів Луцького району, де потрібно палити грубку і рубати дрова, де немає води і звичного опікунського нагляду.
«Приємно чути, що керівник нашої партійної організації в Луцькому районі Олександра Лисак знаходить час на добрі справи. Допомогти людям, які цього потребують – одна із важливих складових роботи нашого партійного осередку. Ветерани, сонячні діти, мешканці соціальних закладів – їм необхідна наша підтримка і співучасть»,- такої думки дотримується керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк.
«Наталці надали притулок дуже хороші люди, які доглядають за нею, як за рідною. Але мешкає вона там нелегально, оплачуючи комунальні послуги. Хочеться допомогти їй мати родину, тому разом з названою мамою – пані Оленою, будемо вдячні за правові консультації, будь-яку допомогу і підтримку. Мила, дійсно сонячна Наталка завжди радо зустрічає і показує нові вишивки, вставки до сорочок, подушок. Вишиває чисто і правильно. Зараз ми шукаємо покупців, які б придбали ці роботи, а юнка, окрім улюбленого заняття, матиме ще й певні кошти», – підсумувала Олександра Лисак.Прес-служба Радикальної партії на Волині