Національний Демократичний Інститут та Радикальна партія провели тренінг для колег з регіонів

Національний Демократичний Інститут та Радикальна партія провели тренінг  для колег з регіонів

17 квітня в Києві відбувся тренінг для прес-секретарів Радикальної партії Олега Ляшка в регіонах. Організатор заходу – Національний Демократичний Інститут – неурядова та авторитетна міжнародна організація, яка працює під гаслом: «Працюємо для демократії та допомагаємо демократії працювати».Однією з важливих програм цієї організації в Україні є «Зміцнення політичних партій». Фахівці інституту працюють зі всіма політичними силами в Україні, навчають політичних лідерів, партійців та активістів, які орієнтовані на демократичні цінності.

Вступним словом тренінг відкрив голова Виконкому РПЛ Юрій Зінченко.
«Радикальна партія є лідером серед політикуму України. Популяризація наших ідей і принципів, налагодження ефективних комунікацій – це завдання прес-секретарів. Ви приїхали сюди, щоб поділитись своїм досвідом, перейняти напрацювання колег і, звичайно, вчитись у професіоналів. Знання – це основа успішних практик і запорука нашої спільної перемоги», – наголосив Юрій Зінченко.

Про роботу з інформацією та ефективні комунікаційні інструменти розповів старший керівник Програми для політичних партій НДІ Джон Ловдал.

«90% українців не думають про політику. Є лише два відсотки зацікавлених в ній. Більшість людей думає про звичайні речі: чи вдасться знайти роботу, чи вистачить грошей заплатитити за комуналку. Це потрібно врахувати кожному працівнику прес-служби, формуючи меседжі та коригуючи напрямки партійної роботі», –ділився досвідом пан Ловдал.

Заступник Лідера РПЛ Андрій Лозовий також був прибутній на тренінгу, щоб особисто поспілкуватися, дізнатися про особливості роботи в кожному регіоні. Цікавився новаціями, розпитував за проблеми.
Заступник голови Виконкому РПЛ Антон Даниленко в своєму виступі перед учасникам заходу наголосив на формуванні позиції кожної області щодо місцевих проблем. Це дозволить лише покращити комунікаційні зв’язки з майбутніми виборцями.

Практичні вправи з учасниками тренінгу виконували працівники прес-служби Радикальної партії Вероніка Яковлєва, Юлія Торговець, Ярослава Пугачова та Наталія Мелещук. Увагу зосередили на написанні текстів, роботі із соціальними мережами, комунікації із журналістами.

Кожен учасник тренінгу отримав заряд енергії, нові знання та практичні інструменти для своєї ефективної діяльності як прес-секретаря.

Прес-служба Радикальної партії на Волині

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів