Найблагородніша на світі професія – рятувати людські життя

Найблагородніша на світі професія – рятувати людські життя

Депутат Торчинської  ОТГ, член Радикальної партії Олега Ляшка Ніна Коляда тридцять чотири роки віддала українській медицині. Цю ж милосердну професію обрав син Ніни Олександрівни Василь,який працює старшим фельдшером  комунального закладу «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги  та медичних катастроф».
«Людське життя – найбільша цінність. Так само – велика радість, коли народжується нова людина,очікуваний молодою сім’єю синочок чи донечка. Майбутній громадянин  нашої України,- розповідає моя поважна співрозмовниця про свою улюблену роботу.-Я чотирнадцять років відпрацювала акушеркою в Торчинській районній лікарні, допомогла з’явитись на світ багатьом жителям нашого селища. Зараз працюю старшою медичною сестрою в тій же медичній установі. Разом з колегами повертаємо здоров’я, наснагу до праці нашим пацієнтам. Я дуже радію, коли чую хороші відгуки про нашу Торчинську лікарню, адже стараємось виконувати свої обов’язки відповідально  та професійно. Зичу всім волинянам та однопартійцям найголовнішого – доброго здоров’я!»«В селищі Торчин Луцького району,  а також в навколишніх селах особливо поважають і шанують ще одного нашого партійця,представника цієї  чудової сімейної династії  Василя Коляду. Як досвідчений медик, він ніколи не відкаже в допомозі. Проконсультує та порадить, підтримає добрим  словом. Зараз ретельно виконує, тепер вже, як депутат Торчинської ОТГ,свої відповідальні депутатські обов’язки»,- зазначив керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк.

Однопартійці з Радикальної партії на Волині щиро вітають Ніну Олександрівну та Василя Васильовича з професійним святом – Днем медичного працівника. Щиро бажаємо їм та всім медикам Волині міцного здоров’я, душевного тепла, оптимізму і нових сил для щоденної милосердної  роботи, якій Ви присвячуєте кожен день свого життя. Квітів і щирих слів вдячності від пацієнтів, від колег – підтримки, від рідних – наснаги і розуміння. Зі святом!Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів