«Не дамо забути людей праці, фермерів та селян» – Володимир Кравценюк в Турійську

«Не дамо забути людей праці, фермерів та селян» – Володимир Кравценюк в Турійську

Люди праці, місцеві селяни та одноосібники прийшли на зустріч з керівником Радикальної партії на Волині Володимиром Кравценюком та його заступником Віктором Прокопчуком, яка відбулась в райцентрі Турійськ.

Говорив про проблеми фермерів Турійського району, які, під час ефіру, де був разом з Лідером РПЛ, озвучив на каналі «Україна». Про чіткий план відродження села, який має команда РПЛ, що включає в себе недопущення продажу землі іноземцям та державну підтримку вітчизняним фермерам. За рахунок таких прихильників, звичайних аграріїв, зміцнюються сільські осередки РПЛ в Турійському районі та росте авторитет партії.

«Турійський район за Ляшка! Недавно розповідав на ТРК Україна про фермера з Турійського району. Люди задоволені, що їх проблеми почали звучати на всю Україну. Ми не дамо забути за людей праці, за фермерів та селян»,- підкреслив Володимир Кравценюк.

Під час  робочої зустрічі  заступник керівника РПЛ на Волині Віктор Прокопчук  порушив такі важливі питання, як кількість активних партійців, їх вклад в розвиток організації та зміцнення сільських осередків в населених пунктах району.

«В кожному населеному пункті є наші прихильники – люди відповідальні та суспільно активні. Це – наші помічники і майбутні, місцеві депутати, які разом з нами працюватимуть для розвитку  і економічного зміцнення нашої області»,- підсумував Віктор Прокопчук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів