Не маємо права забувати про тих, хто боронить Україну

Не маємо  права забувати про тих, хто боронить Україну

Лідер Радикальної партії  добивається від Уряду збільшення фінансування армії  в  бюджеті на наступний рік – мінімум на 20 млрд. гривень,  щоб підвищити зарплату військовослужбовцям до 15 тисяч  гривень. Та забезпечити достойними соціальними пакетами їхні сім’ї. Разом з тим, кожен учасник війни має автоматично отримати земельний наділ для будівництва. Про це розповів керівник РПЛ на Волині Володимир Кравценюк.
«Зараз наші  бійці на фронті отримують 7-8 тисяч  гривень  на місяць. Цього замало, бо парковщик у Києві отримує 15 тисяч  гривень, а «снайпер» НАБУ – взагалі 80 тисяч . Олег Ляшко справедливо стверджує, що треба поміняти їх місцями з військовими. Адже ми всі живемо і працюємо завдяки нашим захисникам»,-  підкреслив голова обласної організації РПЛ.

Ще одна болюча тема – виділення землі українським воїнам. Сьогодні корупціонери отримують чималі земельні ділянки, а учасники війни на Донбасі не можуть отримати і 10 соток, щоб побудувати хату.«Позиція Лідера Радикальної партії наступна: кожен учасник війни: доброволець, військовий ЗСУ, боєць Національної гвардії, прикордонник – повинні в автоматичному порядку отримувати землю. Кожен, хто побував на передовій, повинен точно знати, що його сім’я буде забезпечена. Ця проблема є актуальною і для Волині, де чимало захисників, які повернулись з війни, не можуть скористатись своїм законним правом – отримати земельну ділянку, щоб звести житло для своєї родини. Тому депутати від нашої політичної сили в органах місцевого самоврядування домагаються вирішення проблем наших бійців»,- зазначив Володимир Кравценюк.«Ми ніколи не забуваємо про тих, хто боронить нашу державу, щодня ризикуючи власним життям. Хто був там з початку війни. Про тих героїв, які отримали поранення на фронті. І тепер змушені лікуватись в медичних установах. Це – наш обов’язок. Так, нещодавно наші колеги з Горохівського районного осередку РПЛ, який очолює Віталій Клемба, з  солодощами та подарунками відвідали ветеранів та учасників АТО. Вони зміцнюють своє здоров’я у Волинському обласному госпіталі. Самодіяльні артисти організували для них гарний концерт.  Підтримали воїнів, подарували чимало позитивних вражень та емоцій. Зараз наші депутати, які входять до фракції РПЛ в Горохівській районній раді, закуплять оргтехніку для потреб учасників АТО з цього району, які тут лікуються. Так само, в першу чергу, вирішуються   інші запити та проблеми бійців. За підтримки депутатів від РПЛ вони всі отримали земельні ділянки. Більше того, в кожній сільській раді Горохівського району вже  зарезервовані землі для бійців»,- підсумував керівник РПЛ на Волині.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів