Не побиратися перед МВФ, а розвивати українську промисловість

Радикальна партія Олега Ляшка пропонує власні ініціативи, які нададуть потужного поштовху розвитку національної економіки. Вони реально діють, зміцнюючи вітчизняну промисловість.Про це розповів керівник  Радикальної партії на Волині  Володимир Кравценюк.

За словами голови обласної парторганізації РПЛ, Лідер Радикальної партії Олег Ляшко постійно критикує курс нинішньої влади, яка побирається перед МВФ, замість того, щоб розвивати промисловий сектор економіки держави.

«Замість придбання якісної та дешевої української продукції, нинішня влада купує іноземний непотріб,підриваючи власну економіку. Наприклад, суперсучасний львівський завод Електрон може випускати 100 автобусів, трамваїв та електробусів на рік, а випускає лише 10, бо минулого року київська мерія придбала польські трамваї Pesa. Нещодавно уряд купив 55 французьких гелікоптерів за 555 млн євро, хоча у нас є свій потужний виробник Мотор Січ.Це неприпустимо» ,- підкреслив Володимир Кравценюк.

Керівник РПЛ на Волині зазначив,що працівники львівського заводу Електрон звернулися до ВР з проханням якнайшвидше ухвалити законопроект РПЛ №7206 “Купуй українське, плати українцям” (подібний до “Купуй американське”, який діє в США з 1933 року). Він унеможливить подібні угоди в майбутньому.

«Хочу відмітити, що мораторій на експорт лісу-кругляка, якого добилася РПЛ, працює в інтересах держави.На Волині понад 30 відсотків надходжень до місцевих бюджетів забезбечуються за рахунок податків від деревообробних підприємств.Раніше вони потерпали від нестачі сировини.На Волині ми мали таку ситуацію в селищі Цумань, де розвинута деревообробка. Підприємці під час минулорічного візиту Олега Ляшка на Волинь, говорили про це, показували порожні цехи.Зараз ситуація інша, бо ліс залишається в Україні.Понад сто жителів селища отримало роботу і стабільну зарплату вдома.А відрахування йдуть до бюджету нової Цуманської ОТГ і використовуються  на вирішення соціальних проблем мешканців громади. Коли ми торгуватимемо сировиною і дешевою робочою силою, ми ніколи не будемо житии гідно, бо куб лісу – це низька ціна, а продані меблі чи інші вироби з дерева –порядком вища»,-наголосив Володимир Кравценюк.

Голова обласної парторганізації РПЛ також проінформував про те, що Радикальна партія розробляє новий законопроект.Деревина повинна йти на переробку до місцевих підприємств у тій області, де вона була заготовлена. Якщо іноземці хочуть використовувати наш ліс – нехай будують заводи тут і створюють нові робочі місця для місцевих громад.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *