«Нехай життя дарує ще більше чудових емоцій, викликів та перемог!» – вітання до Дня народження Заступника Лідера РПЛ Андрія Лозового

«Нехай  життя дарує ще більше чудових  емоцій, викликів та перемог!» – вітання  до Дня народження Заступника Лідера РПЛ Андрія Лозового

Команда Радикальної партії на Волині щиро та сердечно вітає з Днем народження Куратора нашої області, Заступника Лідера Радикальної партії Андрія Сергійовича Лозового.

Свої вітання імениннику адресує голова обласної організації Радикальної партії Володимир Кравценюк: «Найтепліші вітання від мене особисто та від усієї нашої команди Андрію Лозовому з Днем Народження! Щастя, радості, добра, натхнення, сил та терпіння на нові звершення та вершини. Нехай завжди поряд будуть гарні, порядні та вірні люди, а життя дарує ще більше чудових емоцій, викликів та перемог! Зі святом!»

Однопартійці з Волині приєднуються до святкових поздоровлень та бажають  шановному імениннику міцного здоров’я та купу гараздів: кохання, здійснення всіх життєвих планів, оптимізму, реалізації найвдаліших політичних проектів, крутих та креативних ідей, безліч посмішок фортуни, радості та наснаги !

Ще зичимо бадьорості духу,  яскравих подій, незабутніх вражень і – тільки щасливих випадків!

Нехай кожен Ваш день, Андрію Сергійовичу, буде несхожим на інші, щедрим на радісні звістки, приємні події та особисті досягнення! Хай завжди здійснюються найзаповітніші мрії, а душу зігріває те особливе тепло та радість, від добрих, благодійних справ, які Ви реалізуєте в повсякденні.

З глибокою повагою,

команда Радикальної партії на Волині.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів