Ніч національного приниження

Ніч національного приниження

Олег Ляшко розповів чому фракція РПЛ в парламенті  не підтримала бюджет на 2019 рік та зміни до податкового кодексу. Головна причина – там немає підвищення доходів українців. Ні в Президента  Порошенка, ні в парламентської більшості, ні в нинішньої влади немає економічної політики. Їхня політика – це кредити і запозичення.
Цей бюджет ухвалений не для українців, а на догоду МВФ

«Ніч національного приниження – це те, свідком чого стала вся Україна. Бюджет, ухвалений не для українців, а на догоду МВФ. Бюджет, в якому влада забрала гроші людей на виборчий підкуп. Бюджет, де олігархи і бізнесмени у владі передбачили собі можливість і далі заробляти надприбутки на простих українцях. Жодних стимулів економічного розвитку, подачки замість реального підвищення зарплат і пенсій. Це – бюджет ганьби і приниження»,- з гіркотою підкреслив Лідер Радикальної партії.

Важливо, що Радикальна партія  –  це єдина політична сила, яка реально показала Україні всю вакханалію, яку цієї ночі влаштували в Раді.

«Наша команда не голосуватиме за  бюджет на  2019 рік. Я поясню і вам, і українцям чому. Перше – мізерні зарплати і мізерні пенсії. Влада вже підняла тарифи на газ на 25%, загалом до 70% буде підвищення протягом року, а зарплати підняли тільки на 15%. Підвищення пенсій за весь 2019 рік – на 60 гривень. Інфляція і галопуюче зростання цін з’їсть ці копійчані підвищення за один тиждень. Ви знущаєтеся над людьми, даючи їм подачку в 60 гривень, краще б нічого не давали, ніж так принижувати людей. А коли ви говорите про те, що піднімайте зарплату, так підвищення зарплати  на 15% на фоні 70% підвищення ціни на газ – це таке саме знущання. Не принижуйте людей бідністю і подачками!», – звернувся до уряду та коаліційної більшості під час ухвалення бюджету Олег Ляшко.Політик  наголосив на тому, що влада поспіхом ухвалила бюджет заради Міжнародного валютного фонду, а не заради українців. Це  призведе до шаленого дефіциту трудових кадрів.

 Команда РПЛ подбає про добробут кожної української сімї  

«Бюджет має прийматись не для кредитів МВФ. Бюджет має прийматись для   економічного розвитку, для стимулювання власного національного виробника, для збільшення добробуту в кожній українській сім’ї. Замість інвестиційних стимулів, ви даєте збільшення податків. А замість добробуту – жебрацтво, бідність, приниження і залежність.  Запозичення і кредити замість того, щоб стимулювати національного виробника, дати доступні кредитні ресурси, створити робочі місця для українців і щокварталу підвищувати зарплати і повернути людей із заробітків. Ні Президент, ні парламентська більшість не бачать глобальної проблеми, яка нависла над  українською економікою і виробництвом – це дефіцит трудових кадрів. Коли людям платять копійчані зарплати і принижують копійчаними подачками до пенсій, звідси останні поїдуть, тому що не мають можливості реалізувати себе», – зазначив  майбутній народний президент.

Олег Ляшко підкреслив, що керувати країною із таким бюджет не буде – перегляне його після перемоги на президентських виборах.«Після президентських виборів, перше, що я зроблю – ми переглянемо бюджет. Ми радикально збільшимо зарплати вчителям, лікарям, дамо інвестиції в освіту і в охорону здоров’я для того, щоб Україна була успішною. Ми радикально збільшимо пенсії для мільйонів українських пенсіонерів, які сьогодні жебракують через цю владу. І ми змусимо бюджет працювати на відновлення економіки і на добробут кожної української сім’ї», – підсумував Лідер РПЛ.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів