Новим депутатом Жидичинської ОТГ стала кандидат від РПЛ Оксана Шумік

Новим депутатом  Жидичинської ОТГ  стала кандидат від РПЛ Оксана Шумік

П’ятнадцятого липня цього року  відбулись проміжні вибори депутата Жидичинської сільської ради Ківерцівського району Волині. Кандидатом в депутати  до цієї сільської громади  від Радикальної партії Олега Ляшка була висунута місцева партійка Оксана Богданівна Шумік.
За результатами підрахунку голосів, який  здійснила територіальна виборча комісія, перемогу на одномандатному виборчому округу №10 села Жидичин здобула наша колега і стала повноправним виразником інтересів односельців в приміській громаді.

«Тиждень починається з перемоги! На довиборах у Жидичинській ОТГ перемогла  Радикальна Партія Олега Ляшка! Вітаємо нашу кандидатку  Оксану Богданівну Шумік з перемогою, а нашу фракцію в цій громаді – з новим депутатом. Команда Радикальної партії на Волині працює під гаслом: «Сильна команда – дієва фракція – заможна сільська громада». Діючи саме так, ми здобули перемогу і сформували фракції в Торчинській, Любомльській та Жидичинській громадах. Хочу подякувати керівнику Ківерцівської громадської приймальні та депутату Волинської облради від РПЛ Анатолію Грицюку, який формує дієві первинки на Ківерцівщині з активних в громадському житті людей. Саме тут, реалізуючи власні добрі справи, гартуються наші  майбутні депутати, запозичаючи досвід колег. В результаті чого стають справжніми виразниками інтересів земляків»,- підкреслив керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк.

Важливо, що новий депутат Жидичинської ОТГ Оксана Богданівна Шумік –  мама трьох синів. Працює листоношею Жидичинського поштового відділення  Волинської дирекції ПАТ «Укрпошта».Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів