Обрано голову РПЛ в Рожищенському районі Волинської області

Обрано голову РПЛ в Рожищенському районі Волинської області

В Рожищенському районі 4 лютого 2018 року відбулась звітно-виборна конференція Рожищенської районної організації Радикальної партії Олега Ляшка. В її роботі взяв участь також керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк.

Зі звітом про роботу в минулому році перед делегатами та запрошеними виступив Віктор Марюк. Важливо, що він виконує обов’язки керівника осередку в районі лише 8 місяців. За цей час вдалось суттєво збільшити кількість активних партійців організації, створити п’ять дієвих первинок: в місті Рожище та в найбільших селах району – Іванівці, Навозі, Копачівці, Дубищі та Єлизаветині. Покращити агітаційну роботу та активізувати діяльність місцевих депутатів, які представляють Радикальну партію в органах місцевого самоврядування. В планах Віктора Марюка створення  партійних осередків в усіх селах району та збільшення чисельності однодумців до 300 чоловік.

Присутні на конференції партійці обрали головою районної парторганізації Віктора Марюка та членів бюро – Вадима Конюха з села Дубище та Зою Франчук з села Топільно.

«Вітаю Рожищенську районну організацію, де, до речі, я отримав партквиток в первинці рідного села Копачівка, з обранням голови організації та бюро. Марюк Віктор Михайлович – керівник Рожищенської спілки інвалідів та активний партієць. Переконаний, саме такі люди з досвідом та великим списком реалізованих справ і мають ставати керівниками. Вже 8 місяців ми працюємо з Віктором Марюком, і я ні дня не пожалкував, що призначив його. Тепер люди підтвердили мій вибір»,–підкреслив Володимир Кравценюк.

Прес-служба Волинської ТО РПЛ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів